Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok őszintén! Kinek jutott...

Lányok őszintén! Kinek jutott eszébe már, hogy nyitott legyen itt ismerkedésre, párkeresésre? Miért tartózkodtok ettől sokan? Rengeteg jó srácot meg lehet ismerni itt.

Figyelt kérdés

Csak mert amikor lány ír ki ismerkedési kérdést, gyakorta utána tőmondatokkal reagál (ha egyáltalán reagál), ha kérdeznek tőle valamit, illetve visszakérdezni luxus...


Gondolhatnánk mi fiúk azt is, hogy ezzel az erővel egy robottal levelezünk. :-D Ha kiírtok egy kérdést, miért nem veszitek komolyan?


Kort írjál: pl. pókhálós punci/87



#emancipáció #feminista világ
2013. okt. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. 10+ lánnyal leveleztem itt és mindegyik így végződött. Vagy szimplán nem válaszoltak egy idő után...


25/F

2013. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elvileg nyitott lennék, de

1. Nálam jóval fiatalabbak írnak

2. Nem jön be az illető kommunikációs stílusa, személyisége

3. Nálam az ismerkedés nem úgy működik, hogy ha az alap paraméterek (kor, lakhely) stimmelnek, akkor mindenáron ismerkedni akarok, hanem előtte szeretném tisztázni a célokat, az értékrendet, megvan-e a közös hullámhossz.

Vagyis nem BÁRKIVEL akarok ismerkedni, hanem csak olyannal, akivel tényleg érdemes lehet. És hát ez valóban nagyon ritka.

2013. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

ITT???

Hülyének nézel? :D

2013. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedésre használom az oldalt és lusta vagyok válaszolni a privikre, ez az igazság.
2013. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint soha nem írtam ki kérdést ismerkedés jelleggel. Viszont, ha valaki írna nekem itt privátot (amire volt már példa), akkor visszaírnék (ahogyan azt eddig is tettem). De például én lány létemre is jártam már úgy nem is egyszer mint az első válaszoló, hogy egy idő után nem írt vissza a másik fél és teljesen mind egy, hogy "baráti" levelezésről beszélünk vagy konkrét ismerkedésről.


Egyébként nem vagyok túlzottan zárkózott, egyszerűen csak nem szeretek interneten ismerkedni számos ok miatt..

2013. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én itt ismertem meg a volt párom..szòval nekem eszembe jutott:)
2013. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!