Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adhatnék esélyt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adhatnék esélyt a fiúnak? Ő 163cm én viszont 166cm vagyok.

Figyelt kérdés
Tényleg semmi baj a sráccal, jó fej, szimpatikus, bírom, de zavar h kicsit alacsonyabb tőlem nem tudok rá férfiként nézni, nagy dilemma ez nekem hogy mi legyen..szerintetek? :( ja és én 17 ő 19éves
2015. aug. 4. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg bejön, ez ne zavarjon :D de rajtad múlik

15/F

2015. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a 3 cm nem sok. :)
2015. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Én megpróbálnám a helyedben. Ha tényleg minden klappol,akkor nem biztos,hogy hamara fogsz ugyailyet találni.
2015. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig te már annyira nő vagy, hogy muszáj rá férfiként tekintened!
2015. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szegénykém még nálam is alacsonyabb :(

ha kedveled akkor adj neki egy esélyt :) biztos sok gondja van ez miatt :(

2015. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de.. milyen törpe gyerekeitek lesznek már.. :D

am ha nem tudsz ffiként ránézni, akkor most mivan?

2015. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak akik felfelé, és vannak akik máshol nőnek.

Szerintem megadhatod neki az esélyt. Az alacsony emberek is lehetnek férfiasak, dominánsak. Sok vezető, gazdag ember alacsony.

2015. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár...
2015. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na az ilyen embereket nagyon nem értem... Miért kell folyton a külsőségekre hajtani? Ha jól érzed magad vele, legyél vele. Ha meg nem, akkor meg ne. Mindegy, hogy sovány, husis, magas, alacsony vagy esetleg kisebb vagy nagyobb korkülönbség van. Ha szereted legyél vele és ne lökd el magadtól!
2015. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!