Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » édesanyám betölti 55. születés...

Szabó Krisztike kérdése:

édesanyám betölti 55. születésnapját, viszont sajnos szegény világtalan, ezért semmi ötletem sincs Mit adhatnék neki? ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki egy finom tortát,és vegyél neki egy csokor virágot.Szerintem örülne neki!Az íz és az illat kárpótolná.
2013. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az 1-es jó ötleteihez még egy hangos könyv? vannak ingyenesen letölthetek is

[link]

2013. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*letölthetőek
2013. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fekete István Téli berek

http://www.youtube.com/watch?v=awromYZc8Zs

2013. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő most 55 éves, akkor te is kb. 20-on felüli vagy már.

Szóval gondolom eddig is kapott tőled-tőletek valamit attól függetlenül, hogy látáshibás.


Talán ha teljes egészében te készítenéd el az ünnepi ebédet-vacsit, és azon a hétvégén te végeznéd el helyette az összes házimunkát (takarítás, mosás, mosogatás) stb.

Ehhez kapná még a fincsi tortát és a csokor/cserép virágot.

Vagy éppen befizetnéd (ha van önálló kereseted) egy hétvégi wellnesre, vagy éppen te állnád a fodrász-kozmetikus számlát.

Ilyen és hasonló ajándékoknak biztosan örülne!

2013. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez Nagyon jo ötlet és a hangos könyv is ,imád olvasni :)
2013. jún. 3. 23:13
 7/9 anonim válasza:
Szerintem keress egy gyönyörű verset, amit betanulsz és felmondod neki!
2013. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor bátyó válasza:
Édesanyád nem! világtalan, csak nem látja az anyagi világ tárgyait,szereplőit.Mondd el Neki, hogy mennyire szereted és hogy mennyire hálás vagy ,hogy felnevelt.Mondjad el, hogy mellette állsz, amíg él és hogy Rád mindig számíthat. Simogasd meg, öleld meg és hallgass azokra is akik előttem adtak tanácsot mert azok praktikusak. Ilyeneket olvasva azt gondolom, hogy még nincs minden veszve, hogy "lesz még egyszer ünnep a világon."
2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem!!!! világtalan!!!! , hanem VAK!!!!! Különben vehetsz neki hangos könyvet, zenét, tapintható dolgokat, meg segédeszközöket is.
márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!