Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság! Vélemény?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság! Vélemény? Tanács? Várjam még Ő lép?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy összevesztünk valami hülyeségen , nagyon régóta nem beszélünk mert mindketten makacsok és büszkék vagyunk, eddig mindig azt mondtam hogy utálom, gyűlölöm és idegesen leszek ha meglátom... de mostanában azt vettem észre hogy igazából végig kedveltem csak így próbáltam leplezni.

17L , 18F(ráadásul szomszéd)



2015. aug. 5. 11:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lépj te nyugodtan. Ha te bántottad meg, akkor kérj tőle bocsánatot, ha viszont nem, akkor keresd meg és beszéljétek meg a dolgot. Ha fontos neked, akkor nem éri meg, hogy örökké haragudjatok egymásra.
2015. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cselekedj őszintén, és ne taktikázz! Különösen egy barátságban ne. :)
2015. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!