Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyi esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyi esélye van egy fiúnak ilyen tulajdonságokkal a 14-17 évesek között?

Figyelt kérdés

16 éves fiú, külsőre viszonylag átlagos. 173-175 cm magas, nem sovány, de nem is nagydarab. Nem túlságosan izmos, de azért van állóképessége és fizikuma. Zöld szem, sötét haj. Az arca is átlagosnak mondható, bár már mondták, hogy nem néz ki rosszul. Valamennyire pattanásos, bár ez sokszor változó (van amikor szinte egyáltalán nem, van, hogy valamennyire az), de mindig ápolt.

Belső: Kedves mindenkivel, hacsak nem adnak neki ellenkezőre okot. Értelmes, intelligens, barátságos és a gondolkodása is elég érett. Nem mondható önbizalom hiányosnak, de idegenek közelében sokszor csendesebb. Néha elmerül a gondolataiban. Egyáltalán nem nagyképű vagy beképzelt, sem felvágós, inkább visszafogott a viselkedése (bár jobban megnyílik barátok társaságában). Elég nagy az érdeklődési köre, nyitott új dolgokra, elfoglaltságokra. Negatívum, hogy feledékeny, és sokszor nem igazán figyelmes környezetére. (Ezalatt nem azt kell érteni, hogy szemetelne vagy ilyesmi, hanem pl. ha valaki szól neki nem biztos, hogy rögtön észreveszi.)


Továbbá milyen helyeken ismerkedhet egy ilyen fiú (leginkább Budapest)? A suli, mivel nyár van, kizárva, bulikban nem igazán lehet normális kapcsolatra szert tenni, de nem is az a fajta aki utcán egy szembejövő lányt csak úgy leszólítana.



2015. aug. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam lenne esélyed így elsőre! Én egy kicsit 'nagyhangú' vagyok, könnyen megnyílok!
2015. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nagy sikered lesz a lányoknál :)Nekem is szimpatikus vagy:)
2015. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam is lenne esélyed!
2015. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kezgyél el spórtólní es ottan tucc ismerkedni békésen
2015. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó azért hallani, hogy lehet esélyem. Sportot fontolgatok, de jelenleg csak otthon edzek és futni járok.
2015. aug. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!