Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ni a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ni a véleményetek? Szerintetek el fog ítélni? Lehet, hogy már ő is túl van rajta?

Figyelt kérdés
16 éves vagy és volt egy 1 évig tartó kapcsolatom. Ő volt mindenben az első, ő csókolt meg először, amit szerintem nem siettem el és nem is bánom, de az első szexel nem így vagyok. Persze vártam vele fél évet, de nagyon szerettem és már én is akartam és megtettem. Sajnos ezután a kapcsolat csak hanyatlott, mert már csak ezt akarta és végül ő dobott. Nagyon fájt, mert én hosszú távra terveztem( nem mintha egy év nem lenne hosszú ennyi idősen). Bele sem gondoltam a következményekbe, de most már igen, mert van egy friss kapcsolatom. A srác 19 éves, ami eleve felveti,hogy valószínű túl van már rajta, de szerintem nem, mert egy az, hogy vallásos, meg ha ismernétek szerintem ti sem gondolnátok. Szerintetek el fog ítélni, ha megtudja, hogy velem mi a helyzet, vagy már ő is túl van rajta kora végett?

2015. aug. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért el kéne téged ítélni, semmi rossz nincs abban, ha már elvesztetted 16 évesen egy exeddel...
2015. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy elitélne ezmiatt
2015. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem fog, ha pedig igen akkoor hagyd a fenébe, ha szeret téged akkor nem fogja zavarni, hogy 16 évesen már nem vagy szűz. Ráadásul azért nem vesztetted el olyan korán szerintem... meg egy komoly kapcsolatban ami mindenképp egy pozitív dolog.

L/19

2015. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy elítélne, ha tényleg szeret:)
2015. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!