Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor megbámulnak?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vacsorázni a barátnômmel és egy kicsit kiöltöztem. Természetesen nem estélyiruhára kell gondolni, de egy kicsit eltérôen a megszokottól. Egy rövidnadrágos, pánt nélküli, fekete overált, hozzá egy 9cm-es bézs színû magassarkút, bézs táskát és finom, nem feltûnô kiegészítôket választottam. Nagyon sokan megbámultak benne, már kezdtem azt hinni, hogy lecsúszott a felsô része vagy esetleg van egy folt a ruhámon. Még utánam is szóltak. "El vinnélek egy kôrre". Hihetetlenül idegesített a sok pillantás, legszívesebben magamra terítettem volna egy takarót vagy valamit. Nem is szeretnék ezek után csinosan felöltözni...
2015. júl. 18. 19:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok privát üzenetekre.
2015. júl. 18. 19:46
 2/17 anonim válasza:
Az biztos...sokszor még ha nem is elegánsan, csak mondjuk nyári ruhában vagyok. A munkások meg a kedvenceim (tisztelet a kivételnek), akik még be is szólogatnak. Feldobják a napom ^^ (szarkazmus).
2015. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha már muszáj bámulni, akkor miért nem tudják azt visszafogottan megoldani az emberek? És még ahhoz hangot is adni? Szörnyû, hogy nem lehet az embernek azt felvenni, amit akar, mert a végén ô érzi kellemetlenül magát...
2015. júl. 18. 20:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert bámulni azt tudnak, de értelmesen elbeszélgetni már nem. Aztán mindenki csodálkozik, hogy még egyedül vagyok :'D
2015. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem figyelek az emberekre, nem érdekelnek, elvagyok én a saját gondolataimmal. Ha mégis észreveszem, hogy valaki bámul, az sem érdekel. A fülembe meg üvölt a metál, úgyhogy nem tudom, hogy be szoktak-e szólni...
2015. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos a csinos öltözködés ezzel jár!

Mindenki azt mondja add magad, legyen saját stílusod de ha bárki bármiben különbözik akkor kap... most nem csak erre az esetre értem, igaz ez mindenre. Egyszerűen le kell tojni! Azóta nem zavar. Volt már hogy annyira bámultak hogy jó szúrós szemmel visszabámultam. Észrevette magát és elment. Egyszerűen a fiúk hajlamosak bambulni, észre sem veszik néha.

2015. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
lehet közönségesen öltöztél fel
2015. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
idegesít, ezért ha egyedül megyek valahova, akkor nem is öltözök fel különösen csinosan. inkább akkor szoktam, ha a barátommal vagyok, mert eleve neki akarok tetszeni, meg akkor legalább nem szólnak be... dehát ez van. sok a tahó.
2015. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hàt engem nem zavar,sőt.
2015. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utálom.
2015. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!