Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes szituációba keveredtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes szituációba keveredtem, ezzel vége lehet a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb ha az elején kezdem. Van egy baráti társaságunk, csak kezdőbetűket fogok említeni. A baráti társaságon belül D és A 2 évig voltak együtt, majd szakítottak, de jóban vannak azóta is. Na most én beleszerettem A-ba, és lefeküdtünk, igen ám,de D ránk nyitott, így kiderült az egész. Mivel a legjobb barátnőmről van szó,többször is megkérdeztem,hogy nem-e haragszik rám emiatt,de ő azt mondja nem,de látom rajta hogy igen. Attól tartok,egyszer kiborul, és akkor vége a barátságunknak,amit én nagyon nem szeretnék,hiszen ovi óta legjobb barátnők vagyunk.szerintetek a barátságunkat ez mennyire befolyásolja?

2015. aug. 11. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 21 évesek vagyunk
2015. aug. 11. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
ok és mi a kérdés?
2015. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezt a témát nála egy ideig. Ha látod rajta, hogy feszült, csak kérdezd meg, hogy van-e valami baja.
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, csak fel nem foghatom
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
ha nem nyit rád, akkor meg a szemébe hazudtál volna, v mi? látszik h a pasi fontosabb a barátságotoknál számodra, uh hamar túlleszel rajta.
2015. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindennél fontosabb a barátságunk, anno ő sem nézte azt, hogy én már akkor is szerettem,és össze jött vele...
2015. aug. 11. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért szokták azt mondani, hogy a barátok exei tabuk!

Bárhogy reagál viseld a következményeket.

2015. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!