Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak vele? De azt...

Mit csináljak vele? De azt sem szeretném hogy vége legyen a barátságunknak.!

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom,aki pár héttel fiatalabb nálam ( de ez most szerintem nem is lényeg annyira)..megkérdezte hogy szeretnék e vele magasabb szintre lépni,mint barátság...a baj csak az hogy én csak barátként gondolok rá,viszont ő ezt nehezen akarta megérteni...összejöttem most egy másik sráccal,lassan már hogy 1 hónapja együtt vagyunk:D viszont ő most nagyon féltékeny és lehordja a barátomat minden nyomoréknak meg hasonlónak..nem tudom hogy mit csináljak mert viszont a barátom lánytestvére a legjobb barátnőm és megszakítani nem akarom vele a kapcsolatot a testvére és köztem lévő barátság miatt..de viszont a srác már nagyon felbosszant a féltékenységgel..segítségre lenne szükségem hogy mit csináljak! előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2014. okt. 14. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Becsaptad a srácot, és kihasználtad érzelmileg. Most mit csodálkozol? A jelenlegidnek ha vége, egyedül maradsz. Mert akik ismernek benneteket, mind megfognak vetni téged.Jogosan.
2014. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért csaptam be a srácot? miért én lennék azért a hibás mert az a srác,aki csak a barátom féltékeny azért mert nem vele jöttem össze és lehordja a pasimat minden nyomoréknak csak azért mert vele járok és nem vele...ha ennyire rossz a felfogási képességed akkor nem kéne válaszolnod!
2014. okt. 14. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy fiu baratom. O akart velem jarni en vele nem. A vegen bekepzelte hogy mi egyutt vagyunk. Ha ismerkedtem vkivel vagy lett valakim persze rogton probalta ellenem forditani. Sokszor ezert nem sikerultek a kapcsolataim. Ma mar nem tartom vele a kapcsolatot. Nem hiszek mar a fiu lany baratsagban. Jobb ha megszakitod vele a kapcsolatot mielott a te eleted megy tonkre. En naiv modom 2 es fel evet aldoztam ra. Most epitgetem ujra az eletem. Es tudod mit. Orulok hogy megszabadultam tole.
2014. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleve ugy irtad le mintha a pasid lenne feltekeny es nem a baratod de mindegy xd hasznalhattal volna egy masik szinonimat is mert igy kb mindenki ugy ertelmezi hogy a barat=boyfriend.. na mindegy

Nem ertem miert felsz ettol. En a helyedben elmagyaraznam a baratnodnek hogy mi a helyzet. Ha igaz barat ugy is megerti ha nem akkor meg legalabb kiderult hogy nem is vagytok olyan jo baratok

2014. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%-os! Nem a baratnojenek kell szolnia. Vmit nagyon felre olvastal....
2014. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
verd ki neki
2014. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!