Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 körüli lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 körüli lányok! Szerintetek egy 14 éves srác mennyire legyen kigyúrva?

Figyelt kérdés
14 vagyok rendszeresen edzek kb 4 hónapja. most már eléggé látszik, és nem tudom hogy folytassam e intenzíven vagy lassítsak amíg idősebb leszek pár évvel? Személy szerint várnék még de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre

2015. aug. 12. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet jobban el tudom dönteni☺
2015. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
mint az életfogytos sittesek
2015. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Holnap rakok fel képet
2015. aug. 12. 20:51
 4/17 anonim válasza:
14 évesen szerintem még korai komolyabban kondiznod.. Várj még 1-2 évet, jobban fel lesz rá készülve a szervezeted.. Vagy ha nagyon akarsz edzeni, akkor saját testsúllyal, ne súlyokkal :) 18/F
2015. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) eddig is saját súllyal edzettem, kivéve a felulest. Egyedül a mellizmomra kéne kicsit még edzeni mert az még nincs kidolgozva rendesen
2015. aug. 12. 21:01
 6/17 anonim ***** válasza:

14 évesen hova akarsz gyúrni? Jó dolog, meg minden, de várj 1-2 évet, mert a szervezeted még nincs kész a túlzott kondis életre. Addig ha nagyon akarsz, inkább az állóképességed javítsd, és később így még könnyebben ki tudod gyúrni magad.


Egyébként ne legyenek tévhiteid, igazi kapcsolatot nem fogsz a muszklijaiddal teremteni. Én is kondizom, de attól még nem fog mindenki azonnal rádugrani, aki az értelmesebb fajtából való :)


18/F

2015. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok, van egy 10 kilós súlyzóm, és a saját testsúlyommal edzek.

Biztos vagyok benne, hogy hazavágnék mindenkit 20 éves kor alatt, aki nem olyan nézeket vall mint én.

2015. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja, és kőkemény a hasizmom, és kőkemény a mellizmom is.

Van, hogy nagyobb mint egy korombeli lányé. x'D

2015. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezt becsülöm, hogy eljutottal idáig, de sajnos nem a kérdésre válaszoltál :D
2015. aug. 13. 01:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg, ezt kihagytam.

Hát, fekvőzz sokat, egyél sokat, és mellé akár ehetsz fehérjét is.

(Én nem eszek, de sokat úsztam. Az úszás megalapozta a testem.)

2015. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!