Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 héten át mozgok (torna,...

Ha 1 héten át mozgok (torna, tánc) 1 óra hosszát, és mellette eszek zsírégető gyümölcsöt: fekete szeder, szilva . Meg 2-szer eszek mértékkel nem túl zsírosat, kevés szénhidrátot. Akkor 1 hét alatt mennyit lehet fogynom?

Figyelt kérdés
155 cm magas vagyok 52 kg.. de ezzel ne törődjetek. a kérdésemre válaszoljon aki tud

2012. aug. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt 0,5-1 kg az egészséges fogyás. Te így gondolom többet fogsz, de figyelmeztetlek: nem csak zsírból fogsz fogyni, hanem izomból is!
2012. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha birod hogy naponta csak 2-szer egyel es emelet mozogj is naponta ugy 2-3-4 kilot szerintem.De ha abahagyod a mozgast es a keves evest visszmennek a kilok.
2012. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de több ételt annyira nem is kivánok, nekem elég 2-szer, nekem mindig így lesz, de amúgy 3 nap alatt fogytam fél kg-ot. az jó? haladás nem? köszönöm amúgy a segítséget
2012. aug. 7. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:
ma mértem meg magam
2012. aug. 7. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a kilókat nézd, hanem a tükröt :)
2012. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a testtömegem naponta 2 kg-ot ingadozik, ez teljesen természetes.

A fél kg pedig nevetséges.

De nem annyira, mint a "zsírégető gyümölcs".

Mégis honnan a francból szedted ezt?

Az emberi szervezetben csak és kizárólag az izom tud "zsírt égetni", de nem úgy, ahogy a legtöbben gondolják.

Semmilyen étel sem éget zsírt!

2012. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát olvastam képzeld! hogy vannak zsírégetők, mint pl ezek
2012. aug. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!