Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 12 éves lányba de a lány régóta táplál felém érzelmeket szerintetek mitévő legyek? 18F

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve táplál felém érzelmeket és én 2 hónapja vettem észre magamról sokat gondolok rá és mikor beszélgettek vele görcs szerű érzést érzek a gyomromban vagy is rájöttem beleszerettem
2015. aug. 15. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Rikárdó te vagy az? Ne foglalkozz velük more!

Szerintem jobb mintha a húgoddal folytatnád!!

2015. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
húgommal? :O
2015. aug. 15. 18:15
 13/19 anonim válasza:
9%
Én is egy 12 éves lány vagyok, és ki kerem magamnak hogy igen is tudom mi a szerelem es voltamm is. Es kerdezo ez igazabol csak rajtad mulik hogy a kapcsolat mukodhet e. Mert a te hormonjaid mar tombolnak de az ovei meg nem. Az en kkorosztalyom is mar a csoknal tart de tovabb ne is akarj meg minimum ketto evig. En is megprobaltam idosebbel de a vege az lett hogy o bem birta szex nelkul tehat maradt a szakitas. Azt viszont a szulok lehet telleg ellenezni fogjak,de abban is meg kell talalnod a jo erveket hogy miert engedjek meg nektek. Remelem valamennyit segitettem. :)
2015. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kisebb korkülönbség, de én 13 évesen jöttem össze az akkor 17 éves barátommal. Azóta eltelt 2 év. Bár én akkor nem voltam már szűz, így nem volt kérdés az, hogy szeretkezem-e vele, de ez a csaj lehet nem fog belemenni a dologba, ami érthető is, nem mindegyik tinilány olyan bevállalós, mint én. Na meg ha akarsz tőle valamit, akkor készülj fel, hogy alkalmazkodnod kell ahhoz, hogy kb 16 éves koráig legalább sokkal éretlenebb lesz, mint te.
2015. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó, ha te 13 éves korod előtt vesztetted el a szüességed, akkor nem nagyon kéne itt tanácsokat osztanod.


Egy kis kapcarongy vagy, és bekéne fogni a szádat, mert valaki még mintának vesz.



Kedves kérdező, ha elém állnál, hogy te felnőtt vagy, és a 12 éves lányomat akarod, én igazán felnőttként bánnék veled. Olyan felnőttesen pofozgatnálak félholtra. Persze, csak szép lassan, nem kapkodnánk el.... Kialakítanám benned azt a reflext, hogy ha a lányomra nézel, akkor összeszarod magad, és kimenekülsz a világból...

2015. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#13: Neked inkább helyesen írni kéne megtanulnod nem szerelmest játszani.


#14: Te aztán karriert futottál be. Lesz mit mesélni a gyerekednek majd hogy 13 évesen nem voltál szűz! Inkább maradj csendbe és ne tanácsokat osszál.

2015. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!!! Én 18L vagyok, itt ül nem messze a 12 éves húgom. Látom milyen kis ártatlan lelke van, fogalma sincs a "szerelemről"! Lehet, hogy ő azt hiszi szerelmes, de nem úgy ahogy azt te hiszed. Egyáltalán honnan ismered?
2015. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem a lányok 18 évesen sem tudják még eldönteni mit akarnak, s mit nem. 18 évesen sem tudja a nagy részük mi az a szerelem. A "szemeztünk a suli udvarán aztán becsengettek" sztori is biztos romantikus, de messze áll a szerelemhez. Persze, hogy nem tudják, hiszen nem tapasztalták még, amit pedig megélnek, viszonyítás nélkül szerelemnek vélik. Abban a korban, a legnagyobb gondok a "jó ég holnap töri dolgozat, most mi lesz..:/" és az " anyuék nem engednek ma is bulizni" . :D 18 évesen jogilag felnőtt, de igazából közel sem. :)
2016. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kiváncsi lennék a történet hol járhat. Eltelt pár év.. Vajon együtt vették fel a CSOK-ot 3 gyerekre? :D Kedves téma indítója! Kérlek nyilatkozz!
2022. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!