Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta akárhol megismerkedek egy lánnyal, soha nem lesz belőle semmi.Régóta szeretnék egy normális kapcsolatot(persze keresek is), de nem jön össze, mert pár nap után vagy meggondolják magukat, vagy csak nem írnak és nem keresnek töbet, pedig mindig sikerült már meg is találnunk a közös témát és az összhangot. Nem vagyok csúnya sem, kicsit vékony, de sportos testalkatom van, és mindig sportolok valamit. Nem értem miért vagyok már egy ideje ilyen szerencsétlen az ismerkedésben, szerintetek miért lehet ez? Kort és nemet is írjatok. 21/F
2015. aug. 15. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Fhuu hát figyelj,lehet olyan helyen ismerkedsz ahol csak ilyen lányok vannak,vagy csak egyszerűen balszerencsés vagy.De eljön még a te időd is:)

15/L

2015. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ne keresd, a szerelem általában akkor jön amikor nem számítasz rá és akkor megérte várni, és nem gondolni rá :) 14L
2015. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!