Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik mindig ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem? Hogy tudnék lazább lenni?

Figyelt kérdés

Az előző héten végig fesztiválozni voltam, ahol a haverommal megbeszéltük, hogy keresünk végre magunknak valakit. Nekem volt egy nagyon jó lehetőségem, de annyira rágörcsöltem a témára, hogy nem bírtam vele mit kezdeni. Ezen az sem segített, hogy ittam mellette, lehettem akármennyire részeg, akkor sem bírtam ez ellen semmit se tenni. Ez az eset nem most fordult velem elő először, mikor még tanítás volt, megtetszett egy lány a vonaton és elhatároztam, hogy leszólítom. Tudom, hogy semmi vesztenivalóm sincs, de egyszerűen nem bírtam megtenni, mert akkor is nagyon rágörcsöltem és fogalmam sem volt, hogy miről beszélhetnék vele? Hogy tudnék az ilyen helyzetekben laza maradni?

16/F



2015. aug. 10. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit is írtál? Hogy nincs semmi vesztenivalód. Ez szerintem egy nagy igazság. Nem idegeskedj, mi lányok szeretjük ha leszólít minket egy normális fiú! :) ha meg bunkó, hát ott kell hagyni :D ne úgy fogd fel, hogy most akkor vele fogod leélni az életed.

17/L

2015. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Idővel " ki fogod nőni" ezt, amintlesz sikerélményed. A piával pedig vigyázz. Mivel kimondottan jópofa vagyok ha iszom, így egy bulin elhatároztam, hogy ìgy oldom a gátlásaim. A vége az lett, hogy nagyon jót táncoltunk a csajjal csak beszélni nem tudtam, úgy elkészültem. XD
2015. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt is pár barátnőm és most is van egy de alkohol hatása alat normális dolgokat még sose tudtam összehozni. Ugy sokkal job ha te jozan vagy a csaj pedig csak anyira részeg amenyire kell.
2015. aug. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Más az ha beszélgetni kell és beégsz valamint más ha le sem mered szólítani. Szerintem ha tetszettél volna neki, csak nevetett volna ha valami butaságot mondasz.


Meg ne próbálkozz olyanoknál akiken látszik, hogy a nagyfiúk hatásköre: Ecsethajú 2-m magas, barnabőrű, kigyurt, Rolexes, napszemüveges, swag, bmw-vel.

2015. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked is az van-e mint nekem de nálam ez a görcs egy ilyen hülye érzéssel társul a mellkasban ami erősödik ahogy közeledek a kiszemelthez ha megfutamodok a helyzettől akkor elmúlik szóval lehet ez van neked is. Hát nekem nem volt sok szerencsém a csajokkal lehet ez okozza. Iszogatás közbe is volt egy csaj spanok még közvetítettek is, hogy nagyon bejövök neki aztán dumáltam vele, következőnek azt mondták, hogy nagyon akar smacizni és ott is kész tortúra volt mire rávettem magam mert ott volt az érzés. körbesétáltuk a teret mire megálltunk, hogy akkor most de még ott is először farkasszemeztünk amég eljutottunk arra h egymásra cuppantunk utána már elmúlt de csak annál a lánynál. 17/f
2015. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ismerős .Énekem annyi plusszal h igen a mellkasba az a furcsa érzés ja meg h néha error van és szószerint pl csocsóztam egy lánnyal és észrese vettem h meg se mozdulok és csak bambán nézem őt :D ajánlás ne igyál azt a lány nem szereti . sok szerencsét :)
2015. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!