Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem válok majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem válok majd egy idő után unalmassá a szemében? Volt már valaki ilyen helyzetben? 17/L

Figyelt kérdés
A srác (17), akivel találkozgatok, elég aktív életet él hozzám képest, rendszeresen sportol, gyakran van programja, eljár ide-oda a barátaival stb. Én konkrétan egész nap nem csinálok semmit, egy két barátnőm van, de viszonylag messze lakunk egymástól és ők is élik a maguk életét, és soha nem is sportoltam semmit. Előtte ez nem zavart, elvoltam így, de annyira kínosnak érzem, ha kérdezi, mi újság van, én meg mindig szinte csak annyit tudok mondani, hogy semmi, veled?

2015. aug. 15. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is aktív életet élek, de engem nem zavar, ha egy lány nem annyira programozós... egészen addig, ameddig velem viszont van kedve eljönni esetleg egy este meginni valamit, kicsit bulizni, vagy bármi mást csinálni. 18/F
2015. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát kezdj el te is sportolni valamit, ha szeretnél persze, vagy olvass könyvet, keress közös témákat, mesélj azokról az élményeidről/vicces történeteidről amik történtek veled, és akkor nem leszel unalmas, hanem szórakoztató! :D Az a lényeg, hogy kitalálni sose találj ki semmit.
2015. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora abszolúte hülyeségeket írtok. Én sem csinálok semmit egész nap,sőt imádok egyedül lenni és vegetálni a semmiről. Az istenért nem kérném egy lánytól, hogy változzon meg miattam. Ha találkozgat veled az azt jelenti, hogy elfogad kb. olyannak amilyen vagy. Sőt még be is jössz neki. Örülj már.. A kapcsolatok úgyis ellaposodnak, meg hétköznapivá vállnak. Énis régen a tökéletességet kerestem a kapcsolatokban, de egy nálam sokkal idősebb csajszi rádöbbentett, hogy hülye vagyok. Szóval sok sikert! (18F)
2015. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!