Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom másfél évig voltunk együtt, de 7 hónapja szakitottunk. Azóta van egy másik barátnője 2-3 hónapja viszont 2 hét kivételével azóta is beszélgetünk és le is fekszünk egymással úgy is hogy van barátnője.Mindkettőnknek az első szerelme volt ez.Nem akar kapcsolatot már velem viszont féltékenykedik és veszekszik ha más fiú jön képbe az életemben.Érzünk még egymás iránt igaz nem szerelem, de valamit még igen.De kezd ez a helyzet már felörölni azóta nekem is volt kapcsolatom, de szakitottam a fiúval mert nekem a volt barátom hiányzott közben. Valaki aki volt már hasonló helyzetben az jó lenne ha megosztaná velem a tapasztalatait.Előre is köszönöm. (L/18)
2015. aug. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

csajok tartsanak már össze..ha van barátnője akkor minek fekszel le vele...erre mondják hogy k****a

Mond meg neki hogy ha nem akar kapcsolatot akkor minek féltékenykedik itt össze vissza..neki ott van a barátnője kefélgesse azt..

Egyébként ha visszaolvasod szépen ki lehet venni hogy mi is történt...becsapott. lefekszik veled de közben van egy barátnője..mekkora egy paraszt..

Én nem jártam volna továbbra is össze vele...már csak azért is nem mert barátnője van.

2015. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsó egy lány vagy.
2015. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eltitkolta hogy van baratnoje.
2015. aug. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!