Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szüleinek a viselkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szüleinek a viselkedése nagyon zavar engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve vagyunk együtt,17 évesek vagyunk.Távkapcsolatban élünk,ezért sajnos suliidőben csak hétvégén tudunk találkozni,néha még akkor sem.Most nyáron azért többet találkozunk szerencsére,de 2 hét múlva kezdődik a suli,és megint próbára teszi a kapcsolatunk,ami nagyon jó hála isten.A szülei a kezdetektől közénk akarnak állni,illetve az anyja csak,mert nem bírja elviselni,hogy a fia boldog..mindig mindenbe beleköt amit csinál,minden adandó alkalommal üvölt vele,elhordja mindennek,pedig rengeteget segít otthon,4-es tanuló,de ez sem felel meg nekik.Most utoljára mentem volna hozzá aludni,szerdától hétfőig,meg is engedték,hiszen nem sok vizet zavarok amúgy sem,és ha ott vagyok,mindig segítek a házimunkában nekik,de most hirtelen kitalálták,hogy nem mehetek,max szombat estétől hétfőig.Nagyon zavar a viselkedésük,mert nem tudom,hogy velem van e bajuk.Múltkor azon akadt ki az anyukája,hogy nem vasárnap este mentem haza,mert későn értünk haza egy versenyről,hanem hétfő reggel,és hogy mi hazudtunk neki.Úgy érzem nem sokáig fogom ezt bírni.
2015. aug. 17. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem fogsz szeretni, de ez nem távkapcsolat, hanem tinikapcsolat.


Akkor is zavaró, ha valaki ott van nálad, ha nincs láb alatt. Majd felnőttök és összeköltöztök.

2015. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha tini távkapcsolatot írok,az jó? :)

Én értem amit írsz,de egészen idáig engedték,tényleg nem zavarom őket,otthon sincsenek,mert dolgoznak egész nap.

2015. aug. 17. 20:20
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Kislány mit szólnak ehhez a te szüleid?Ehhez az ott alváshoz? Egy embernek sok mindent ki kell bírnia.Neked főleg a tanulás a dolgod.Ha ennyire nem loptad be a szívükbe magad akkor mi a fenének erőlteted magadat más családok nyakára. Én borzasztóan szégyelném magamat, ha lány létemre én járnék udvarolni és még azt se venném észre hogy fölösleges vagyok. Azt javaslom hagyd a fenébe ezt a fiút.Ne bonyolítsd tovább a dolgokat.
2015. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
63%
ha téged nem szivesen látnák ott, menjen a barátod hozzátok..egyébként is...meg lenne arrol a kislányrol a véleményem, aki mindig a nyakunkra jár lány léttére.....
2015. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Anyáéknak egyáltalán nem gond,hogy ott alszom..már 2 hónap után együtt aludtunk.Szerintem 17 évesen már annyira nem vagyok kislány,de mindegy. Nem szeretném hagyni,mert nagyon szeretem(most lehet jönni azzal,hogy úgyis lesz más később,meg stb). Megoldást keresek a problémára...
2015. aug. 17. 20:32
 6/20 A kérdező kommentje:
Megvan az oka,hogy miért én járok hozzájuk gyakrabban.
2015. aug. 17. 20:33
 7/20 anonim válasza:
53%
Kedves kérdező ne is foglalkozz az eddig hozzászólókkal, valószínűleg a későbbiekben ők is ilyen undok anyós jelölt pajtik lesznek... :)
2015. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
36%

csodálatos szuleidnek lehetnek..nekik nem gond, te arra mész, ahol a farkinca van...

ha a szuleid nem nevelnek, legalább a barátod szulei mutatnak valami alap normát..hogy nem putyerkázunk oda senkihez se napokra..koloncnak. igyis rendesek, hogy odajárogathatsz...

2015. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Mi az hogy "lány létére"? Mi köze ehhez annak hogy ő a lány?

Én is lány vagyok, mégis én járok többet a páromhoz mint ő hozzánk. (Anya nem hagy békén, máshova meg nem tudunk átmenni, a barátomnál meg nyugi van, és itt vannak a barátaink)


Kérdező.

Sajnos ha a szülei nem látnak szívesen, akkor ez van. Minden joguk megvan eldönteni, hogy mehetsz-e vagy sem, hisz az ő házuk. :/ Tettél valami rosszat, ami miatt nem szeretnek?

2015. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
25%

7-es....anyos jelolt pajti..ahhha. mond hány éves vagy? vagy már 15?.....


igen, tulzás, hogy egy kis 17 éves caftat a fiu után..és napokra rátelepszik egy családra...mondom, csoda, hogy megturik. el se tudom képzelni milyen szulei lehetnek a kérdezonek, hogy ennyire letolják a gyerekuket.

2015. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!