Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy még mindig zavar, a családom, főleg anyám viselkedése?

Figyelt kérdés
Bár külön élünk, beszélünk, sőt az unokáját is viszem. VISZONT!! Mindig mindent tudni akar, mindenbe beleköt, morog... Párom szerint semmi köze hozzá, ne törődjek vele. De nem megy!!! A másik, hogy a tesómat meg egyszerűen isteníti!
2015. júl. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Örökké zavarni fog sajnos.
2015. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Te vagy a fekete bárány a családban, sokan vagyunk így.(pl én) Nem tehetsz mást csak hogy nem veszel tudomást róla, és mosolyogsz az egészen. Hidd el nincs nagyobb büntetès egy ilyen "anyának" mint hogy nem reagálsz a szurkálodásaira. Ezzel könnyen kitudod késziteni. ( mert hogy a te csesztetésed és a zavart reakciód számára szorakoztató, így érzi hogy valaki felett áll, ha ezt nem kapja meg akkor talán átértékeli magát )
2015. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :(
2015. júl. 22. 00:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a szülők egész életünkben hatással vannak ránk. Mármint akkor sajnos, ha nem elfogadó, elismerő, szerető szülőkről van szó... szerinted miért járnak annyian pszichológushoz?
2015. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

ha egy családtagra nem tartoznak a dolgok akor kire?

az a dolga hogy ott legyen mikor épp el'aszátok az unoka nevelését és rátokmorogjon

2015. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, erre már én is gondoltam.


Utolsó, te miről beszélsz? Amúgy, amiről írtál, megint eszembe jutott pár eget verő hülyesége... :(

2015. júl. 22. 00:57
 7/8 anonim ***** válasza:
4. Hát az tuti hogy minden onnan indul...
2015. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de annál elterjedtebb. Én is elköltöztem de pl elég egy találkozás vagy telefon de plafonon vagyok. Állandóan faggat, mindent tudni akar. És meg kell jegyeznem azért, mert 1 éve ment nyugdíjba, az addigi 10-12 órás elfoglaltsága oda lett és nem találta fel magát. Egyedül van, magányos, unatkozik, az egyetlen akin levezetheti ezt a fajta ürességérzetet azok a gyerekei. Ha van egy kis időd, azért belenézhetsz olyan könyvekbe amik a verbális önvédelemről, asszertivitásról szólnak, pont ezt boncolgatják hogy mit kezd egy ilyen szituban. Irtó nehéz stresszmunkával jár a fejlődés de lépésenként el lehet jutni arra a szintre amikor függetlenedni tudsz érzelmileg. Szóval fel a fejjel. Ő már nem fog változni de te még tudsz ha szeretnél :)
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!