Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három hónapja szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja szakítottunk de még mindig nem tudom elfelejteni, miért van ez?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat, ha nyálas leszek. Másfél mindennél szebb évet töltöttem együtt barátnőmmel, elejétől majdnem a végéig mintha egy romantikus film kelt volna életre. Első randinkon 10 perc után már csókolóztunk, ez után sok-sok öröm, romantika következett szép közös élményekkel. Egy idősek voltunk, hasonló gondolkodással. Volt köztünk 120 km, de nem volt akadály: minden hétvégén együtt voltunk, sőt sokszor, még hétköznap ha 2-3 órára is meló után is összefutottunk valahol féltávon. Legtöbbször ez egy falu volt, ahol kb semmi nincs, de épp elég volt, hogy együtt vagyunk és a mennyekben éreztem magam. Kimondhatatlanul szerettem a lányt, sokszor csak úgy megleptem valamivel: virág vagy valami édesség, úgy voltunk, hogy nem kell ide valentin nap, egy esős unalmas vasárnapot is ünneppé tudunk varázsolni, és ez ment is. Munkában is jobban teljesítettem, komolyan mintha egy szép álom lett volna. Nem tudtam ezek után nélküle elképzelni az életem. Aztán kicsit nehéz élethelyzetbe kerültem, kirúgtak a munkahelyemről (Multi, itt nem jó, ha valaki "okosabb" a főnökénél) Én akkor összeomlottam, aznap este meg is volt az első komoly vitánk, hogy pasi létemre miért borulok így ki. De megbeszéltük és utána minden szép volt megint. De aztán egy végig romantikázott, andalgott hétvége után szerdán facebookon közölte, hogy úgy érzi, hogy ez már nem szerelem, és neki ez nem megy, tartsunk szünetet. Ezután 4 napig ki volt kapcsolva a telefonja. Mikor elértem, mondtam, hogy beszéljük meg. Találkoztunk, de az jól végződött. De viszont utána, valami nem volt már a régi... Aztán februárban jött a feketeleves: Találkoztunk, ott voltam náluk, de mintha távolságtartó lett volna. Rákérdeztem: Mi a baj? A válasz "Nem tudom, de nagyon sokat gondolkodtam az érzéseimen és nem tudok választ találni sok dologra". Mikor elbúcsúztunk, Ő elkezdett zokogni: mondom mi a gond Esztikém? A válasz "olyan rossz a lelkiismeretem". Elköszöntünk, hazajöttem, az estét még végig írogattuk. Rá 2 napra felhívtam, beszéltünk és elkezdett visszamenőleg az a fejemhez vágni dolgokat: Ekkor meg ekkor nem is volt jó neki, csak nem akart megbántani, meg elkezdte pár tulajdonságomat kifogásolni. Utána már nem tudtunk beszélgetni normálisan, nagyon távolságtartó és bunkó stílusa lett. Majd rá egy hétre megtörtént a szakítás, eléggé megalázóan: Mindenféle kifogással lemondta a találkozónkat majd közölte, hogy ő már régóta nem akar semmit tőlem, és már a maga a személyiségem is zavarja. Ezt az érzést senkinek sem kívánom? Pasi létemre elkezdtem zokogni, és már azt gondoltam, hogy kiugrok a 7.-ről. Már az eljegyzés is tervben volt! Ennek három hónapja, de még mindig nem tudok túl lépni ezen. Azóta nem is beszéltünk, ha írok neki, nem reagál. És ez fáj a legjobban! Előtte alap volt, hogy mindenféle szép dolgokat írunk egymásnak. Vele álmodok majdnem minden este: pl. hogy egy parkba vagyunk csókolózunk, vagy azt álmodom, hogy mellette fekszem, gyengéd vagyok vele. Most olyan, mintha a szívemből kitéptek volna egy darabot, és nagyon szenvedek. Próbálok eljárni bulizni, ismerkedni, de nem megy. Buli után mindig rossz. Ismerkedés sem megy, mindenkiben Őt keresem.


Lányok, ennyire baj, ha egy pasi kicsit romantikus és igazán szeret?


Ki, hogy tudott átvészelni egy ilyen időszakot? Trollok kíméljetek.



27/F



2014. jún. 6. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ó,lehet időközben talált mást :(


Hidd el, ha vele ilyen jól érezted magad,találni fogsz egy olyan nőt,aki az IGAZI lesz és TE is neki!!!


Ne add fel...Adj időt magadnak,de a lényeg, hogy foglald le magad,ne legyen időd agyalni....

2014. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy csomót utazok, vásárolok, hogy pótoljam a hiányát. Jobb ötletem nincs...
2014. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyáltalán nem baj, ha egy pasi ilyen romantikus, az én barátom is ilyen, és nagyon szeretjük egymást!Nem lehet, hogy volt valami, amit neked nem mondott el? Szerintem, ne ahragudj, hogy ezt mondom, de nagy bunkóság volt tőle, visszamenőleg a fejedhez vágni, hogy nem volt jó. Szerintem túl hirtelen változott meg... Ne várd, hogy hamar elmúlik az érzés, hiszen azt mondod, már az eljegyzés is tervben volt. Próbálkozz bulikkal, és az idő mindent meg fog gyógyítani.Hiába sablonszöveg, tényleg így van

2014. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy bepasizott a hátad mögött,vagy rájött,hogy valójában már nem szerelmes beléd,esetleg mindkettő.A lényeg,hogy nem volt annyi gerinc benne,hogy mindezt nyíltan közölje veled.Ilyen jellemtelen emberért pedig nem kár.Nem érdemli meg a könnyeidet.
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem boncolgatnám, hogy miért hagyott ott, annak ezer oka lehet. Talán az a teljes igazság, amit elmondott, talán van más is. Nem ez a lényeg, hanem hogy vége, és ezt most hogyan éld túl. Hasonló cipőben jártam én is, csak mi 4 évig voltunk együtt. Első komoly szerelem, nagyon sok élmény, és rengeteg mindenen átmentünk együtt. Voltak olyan szituációk, amikor úgy összevesztünk, hogy azt hittem, az utcán sem köszön többé, ha véletlen találkozunk, megbántott ő is sokszor, és én is őt, de mégis mindig megoldottuk, megbeszéltük és együtt maradtunk. Azt hittem, elpusztíthatatlan a kapcsolatunk. De aztán vége lett, elmúlt, igazából mindkét részről, de akkor is nagyon nehéz volt túltennem magam rajta. Nekem 3-4 év kellett, és addig nem is jött össze igazán újabb kapcsolat. Pedig próbálkoztam sok lánnyal, és csak utólag látom be, hogy azért nem lett semmi, mert én nem is akartam.

Ami segíthet átvészelni az ilyen időszakot, ha sokat vagy társaságban, kipróbálsz új dolgokat, felfedezel új helyeket, egy szóval: élsz. Ne sajnáltasd magad, mert attól nem lesz jobb, illetve a környezeted is úgy könyvel el, hogy nem lehet veled mit kezdeni.

Illetve sokat segíthet még, ha egy idő után megpróbálod megbeszélni a lánnyal. Ha nem veszi fel a telefont, írd meg neki, hogy te soha nem voltál még olyan boldog, mint vele, de tudasd vele azt is, hogy elfogadtad, hogy nem akarja tovább. Ne akard visszaszerezni, ne vágj a fejéhez dolgokat. Köszönd meg, ami szép volt vele, és váljatok el békességben. Ez segít majd a lelkednek, és sokkal, sokkal könnyebben le tudod zárni az életednek ezt a fejezetét, és tovább tudsz lépni, hogy egy újat kezdj.

Tudom, min mész át és sajnálom. De csak te tudsz tenni azért, hogy jobb legyen. Láss is hozzá, mert az idő repül közben, és jó lenne minél többet boldognak lenni, nem?

2014. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nekem 99% ban segített!

Csak ajánlani tudom: [link]

2014. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet mondani hogy fiatal vagyok de az ember fiatalon is szerelembe eshet. 6 évvel ezelőtt jöttünk össze és 2 és fél évig tartott. Hasonló eset mint a tiéd..bár már nem emlékszem hogy miként szakított velem. Akkor még úgy éreztem hogy romokban hever az életem és soha nem leszek már boldog. Egy teljes évet átszenvedtem..semmi se volt jó, más téren is tönkrement az életem. Teljesen elzüllöttem, nem találtam a helyem.. Egy év elteltével jött egy angyal, aki "visszaadta" az életemet. És hogy válaszoljak a kérdésedre: "Mert az élet nem így működik. Mert az összetört szívre az egyetlen gyógyír, az idő."
2014. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*7. 22F
2014. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!