Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, keressek mást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, keressek mást?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem tetszik, ahogy öltözködöm. Sok feketét hordok, leginkább a tumblr grunge tudná leírni a ruhatáram. Neki ez nagyon nem tetszik, vannak ebből kisebb vitáink. De azt, hogy cigizek, azt elfogadja. Mit tegyek, változtassak a nekem tetsző stílusomon, hogy neki jó legyen vagy keressek valaki olyat, aki elfogad így is? 15/L

2015. aug. 20. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátodnak a belsőd kellene tetszedjen inkább, és nem a külsőd.
2015. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy valóban annyira zavarja, hogy feketét hordasz? Zavarja annyira, hogy szakítson veled, ha nem változtatsz? Mi tőrténik, ha nem változtatsz? Ha azt válaszolná, hogy így nem kellesz neki, akkor én úgy rúgnám ki, hogy a szomszéd országik repülne.
2015. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes lehet, ha képes a párja öltözködésén fennakadni. Én a helyében sokkal inkább a cigiről akarnálak leszoktatni, a saját érdekedben. Szerintem jobban járnál ha mást keresel. 17/L
2015. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha a barátod megmondja, hogyan öltözködj. Beszéld meg vele.

De miért kell neked cigizni 15 évesen? Ezen változtass, mert nem kellemes egy cigis szájjal csókolózni, se hozzábújni egy olyan emberhez.

2015. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne haragudj, de vissza kell kérdeznem kedves kérdező :), amikor elkezdtetek együtt járni, akkor még tetszett neki az öltözködésed, vagy akkor sem? Akkor miért jött össze veled? Ezen szerintem tényleg bugyutaság gondolkodni :) Ha szeret, akkor szereti az öltözködésed is!! Én például először szekáltam az egyik exemet a fültágítója miatt, meg a csövi sapijai és a lógós pulcsijai miatt, aztán minél jobban megszerettem annál inkább tetszett meg minden, amit viselt! :) Sőt.. mai napig tetszenek az ilyen öltözködésű lányok.. vicces, no mindegy.

De egyébként mióta vagytok együtt? Ő hány éves?

19/L

2015. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaaa és még valami, ez a kérdés eleve nem jó, hogy keress -e mást. Ezt neked kell tudnod, szereted? Ő kell?? Akkor ne, ha pedig nem annyira, és még az öltözködésedet sem szereti akkor egyértelmű.. :) De akkor se keress, úgy is jön Ő majd magától.. :)
2015. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

SOHA ne akarj másoknak megfelelni.

Az a legnagyobb hülyeség, ha még te érzed magad emiatt rosszul, és te akarsz változtatni.

Rúgd ki a francba. Nem érdemel meg.

2015. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!