Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben? Voltatok már hasonlóban? Szerintetek lehet belőle valami vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, osztálytársam, aki elég jól néz ki és bejön. Mivel már csak 1 hónapot járunk együtt suliba és nyáron szervezett közös programon is egy szobában leszünk 1 hétig, gondoltam lehetne esetleg valami, hiszen akkor már végzünk és továbbtanulni egy városba ugyan, de más karra jelentkeztünk (egyetem).

Szóval lenne néhány dolog, ami miatt dilemmázok ezen:

- jó vele beszélgetni, szemeztünk már hosszan párszor

- szokott beszélgetést kezdeményezni és én is, de nem olyan gyakran (bár ennek is megvolt az oka)

- mások mondták még jópár hónapja, hogy bejövök neki, de ez nem annyira biztos

- ha facebookon beszélgetünk szűkszavú, de nem elutasító

- töltünk együtt néhány órát a suliban, de nem olyan sokat

- igazából elvagyunk, de nem mutat ezen felül annyira egyértelmű jeleket (az említett szemkontaktuson kívül)

Szerintetek?

Értelmes válaszokat várok, köszönöm!



2015. ápr. 8. 23:07
 1/5 anonim válasza:
Ugyan így voltam én is,be vallottam mit érzek és puff "túl jó barátok" bla bla magyarul a pincsije voltam/vagy kihasznál hidd el ha többet akar jelezné
2015. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mi azért a baráttól messze állunk szerintem. :D

Kihasználni igazából fogalmam sincs miben használna, de köszi a választ. :)

2015. ápr. 8. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél tökös gyerek és mond el neki,hogy te többet szeretnél barátságnál.Szóból ért az ember!
2015. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha elutasít, akkor legalább már nem sokáig kell együtt lenned vele:)
2015. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:
Ne legyél pi.csa, hétfőn a nap végén odamész hozzá és közlöd vele, hogy ekkor meg ekkor elmentek kávézni, vagy valahova. Ott pedig szépen elmondod neki, hogy mi van. Ha elutasít, max egy hónapig lesztek egy légtérben, ki lehet bírni. De ha tökös legény vagy, ez a lehetőség fel sem merül.
2015. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!