Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keressek mást vagy várjak?...

Keressek mást vagy várjak? Hány fordulós egy ilyen? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nemrégiben voltam interjún az Unixban kirendeltségi raktáros munkakörben..Múlt héten visszahívtak,hogy menjek be a következő hét szerdáján megint...Fura hogy nem kell vinnem semmit se..
2015. aug. 4. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, mit kellene vinned?
2015. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel,hogy most konkrétan ez megint ilyen beszélgetős cucc lesz vagy már mondanak valami konkrétumot is?
2015. aug. 4. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt sosem lehet tudni, hogy mi lesz a következő körben, cége válogatja. Jellemzően a második körben már valami vezetőbb típusú ember is jelen van, és elhangzanak konkrétumok is, de találkoztam már olyannal is, hogy a második interjún feladatokat oldattak meg velem, az első pedig tényleg csak egy pure bemutatkozós kör volt.
2015. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az első nekem is ilyen beszélgetés volt egy HR-s emberrel...Meg hogy rajzoljak le ezt azt..Csak mivel nekem minnél előbb kellene a munka nem szívesen húznám az időmet..Csak kíváncsi vagyok mi lesz,hogy lesz.
2015. aug. 4. 17:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert maga a munka jó lenne..Közel is van meg minden..
2015. aug. 4. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt sehogy sem tudod befolyásolni, hogy mennyi idő alatt mész keresztül a rendszeren (főleg most nyáron a szabadságolások miatt). Légy türelmes, nem az egyedüli jelölt vagy valószínűleg, meghallgatnak több embert mielőtt döntenének, ha sürgetni próbálod, akkor magadnak ártasz vele.


Egyébként még az sem biztos, hogy Te vagy a legjobb jelölt, de ettől még simán felvehetnek, ha a pillanatnyilag legjobb ember mondjuk túl sokat kér, vagy kiderül, hogy benéztek nála valamit.



Arra a kérdésre pedig, hogy keress e másikat a válasz egyértelmű: IGEN! Egy meghallgatás, sőt még a második, harmadik kör sem garancia semmire, ne ülj addig sem a fenekeden, pályázz, keress mást, a végén a legrosszabb eset, hogy 2 helyre akarnak felvenni, akkor az egyik helyen udvariasan megköszönöd a lehetőséget, és elfogadod a másikat. Sokan heteket ülnek egy-egy interjú után és várják a telefont, pedig ez semmire sem garancia, sem részükről, sem részedről.

2015. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Keresek folyamatosan közben és ahova csak lehet beadom..Eddig a kereskedelem illetve a gyorséttermek voltak de ettől szeretnék már megszabadulni..Elég volt abból ami ott megy..
2015. aug. 4. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a HR-essel beszéltél, és a konkrét vezetővel még nem, akkor lesz második forduló, nyilván a főnök is látni akarja, kit vesz fel. Egy raktárosi munkakörben azért fura. Irodában teljesen megszokott.

De a keresést sosem szabad abbahagyni, még ha azt mondták az interjún, hogy felvesznek, akkor sem. Bármi közbejöhet. Akkor van állásod, ha aláírtad a munkaszerződést.

2015. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pizzériába milyen a konyhai kisegítés?

Nagyon gáz?

Mert igazából a pénz kellene hogy közbe kezdhessek egy tanfolyamot..Rájöttem hogy csak így lehet..Egyébként pályakezdő vagyok..Sok oldalon látom az autó mosókat mint munka..Nem tudom milyen lehet igazából..

2015. aug. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!