Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hív, nem jelentkezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hív, nem jelentkezik a pasim 3 hete, szerintetek csak szex, vagy hagyjam a fenébe, keressek mást. Mert egyébként a havi 1x jelentkezése a megszokott. Mit tegyek? 43/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

hagyjad, majd én leszek helyette

egy kanos 21 éves

2015. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, mert ez a bunkó nem érdemel meg Téged!
2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
43/L??
2015. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem semmi ha 43 évesen még LÁNY /!/ vagy.

Nem tudom miért, de én azt hiszem 43 évesen inkább már NŐK, mint lányok!

2015. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

két dolog bökte meg a szemem kapásból. Az egyik: 43 az már nem lány, hanem nő, de vastagon.

Másodszor az milyen kapcsolat szted h havonta egyszer jelentkezik a másik?

2015. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itten van nálunk a drágád, és itten is marad amíg nem fizeti vissza a kőccsönt! Gyöhecc te is bozzát szedni! Kell a píz, rossz vót a havi segíj.
2015. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha valakit zavarna 43 és NŐ vagyok na
2015. márc. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!