Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, felmondjak? Ti...

Mit tegyek, felmondjak? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


2.hónapja vagyok életem első munkahelyén. Jól indult az egész, de egyre inkább azt érzem, hogy nem bírnék ezen a helyen lenni hosszútávon. Nem részletezem, lényegében a főnökségtől sem azt kapom amit ígértek nekem, helyette folyamatosan fenyegetőznek mindennel, állandó nyomás alatt vagyok. Az egyik munkatársammal nem bírom tovább 10 percnél, mert egy idegzsába, állandóan pattog és beleköt mindenbe, amit csinálok, direkt generálja a rossz hangulatot.(Oka is van, hogy miért nem csíp, röviden annyi, hogy amikor ő jött, akkor ő az egész próbaideje alatt csicskás volt,és semmit nem csinált csak takarított, én meg azt csinálom ami benne van a munkaköri leírásomban, erről nem tehetek, hogy szerencsétlen) A 2 hónap alatt semmi dicséretet nem kaptam senkitől, ellenben a kezdetektől rosszindulatúan álltak hozzám és ez még mindig tart. Amúgy ezekkel még meg is békélnék, hiszem minden munkahelyen előfordulhatnak idióták. DE! Reggel mentem be, és láttam hogy ki van ragasztva az ajtóra, hogy munkatársat keresnek a pozíciómra, illetve az interneten is láttam álláshirdetést tegnapi dátummal. (rákerestem kíváncsiságból..)

Szerintem az é helyemre keresnek valakit, de nem értem, hogy miért nem mondják meg nekem, hogy hééé bolond! keress másik munkát lassan...

Próbaidő alatt vagyok még, nagyon gondolkozom rajta, hogy beadom a felmondásom és többé be sem megyek. Egyébként gőzerővel keresek másik munkahelyet, kedden megyek is interjúra, ha oda pl. felvesznek nem kérdés, hogy felmondok, de addig nem szeretnék lépni, amíg nincs tuti helyem máshol, viszont a próbaidőből sem szeretnék kifutni.


2015. júl. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondj fel!

ne görcsölj tovább.

azonban benne van a pakliban hogy a masik munkahely is ilyen lesz.

2015. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztos lépnék a helyedben.
2015. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, hasznosak. :)
2015. júl. 30. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a te helyedre keresnek!
2015. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Evidens, menj el. Nem érdemled meg, hogy így bánjanak veled.
2015. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!