Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ilyen helyzetben mit...

Ti ilyen helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Már pár hete észrevettem anyumon, hogy pl mikor a telefonján facebook-ol és ott vagyok a közelében folyton takarja vagy elteszi stb. Nem nyilvánítottam ennek nagy ügyet,de 1 hete elment a boltba és itthon hagyta a telefonját.Folyton jelzett hogy valaki üzent neki messengeren ránéztem a telójára és láttam hogy egy csávó az. Sose nyúlkáltam még a telefonjába de most egyszerűen nem tudtam megállni és belenéztem. Azt hittem hogy szívrohamot kapok mikor megláttam hogy miket írnak egymásnak. 1-2 hónapja anya elment a barátnőjével vidékre 3 napra és ott a panzió tulajával ami most derült ki,lefeküdt. Azóta megállás nélkül chatelnek egymással,de szinte csak a szexről. Milyen volt,milyen lenne most. DE olyanokat ír ennek hogy leszopnálak most meg nagyon benedvesedtem tőled stb. Szóval számomra ez hihetetlen,hogy az én anyám ilyeneket ír,olyan embernek akit életében talán 3x látott. Szüleim együtt vannak papíron,de már pár hónapja külön élnek. Jó a kapcsolatuk meg minden,néha elmegyünk együtt vacsorázni vagy apa hazajön és itt alszik pár napot. Tudom hogy felnőtt nő az én anyám is xy-szor szexelt már apámmal meg előtte másokkal,de ez most engem nagyon nem is tudom hogy mondjam,zavar,felbasz,ideges vagyok emiatt. Ránézek anyumra egyfolytában ez jut az eszembe. Ő is észrevettem hogy már nem beszélünk annyit,de nem mondtam el neki hogy tudok erről. Szerintetek mit csináljak vagy ne csináljak semmit hagyjam az egészet?

Kérlek normálisan válaszoljatok és ne azzal gyertek hogy az én anyum mekkora r-banc meg stb...


2015. jún. 20. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
18/f ha ez számít
2015. jún. 20. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi a gond?


A szüleid, mint írtad, csak papíron vannak együtt, valószínűleg baráti a viszonyuk, ha édesapád nem is él nálatok de ennek ellenére találkoznak, feltehetőleg miattad, hogy legyenek közös programok.


Elég egyértelmű, hogy az életközösségük felbomlott, nincsenek már érzelmi vagy szexuális kapcsolatban egymással.


Akkor édesanyád miért ne kezdhetne kapcsolatba mással?

2015. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ebben nincs semmi furcsa, válás közeledvén, feltámadt benne a női ösztön, retteg attól, hogy már nem kell senkinek, ezért így vezeti le.
2015. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
7%
Na baratom , 14vagyok de érett.... Ha erre a valszara van válaszod privibe irj , na ... Anyud hany éves? Tehat elegge szexmaniaja van vagy nemtudom de ha ebben a boldogságot leli akkor jol érzi magát... Nyilvan ki nem örülne ennek... Perverz üzenetek... Benne van a pakliban.. Apudat megcsalja az is benne van... Ha ezt elmondod apudnak.. Vagy apud Lássa meg a telefonját !! Aa ezaz.. Lebukik apud előtt... Na akkor , azthiszem megértelek 14eves érett nem gyerekes fejjel... Anyud nem r!banc csak azthiszem a szex jo neki masban leli a boldogságot... Pl elhanyagoltstok sokáig vagy nemtudom .... De egyepkent meg apud ha ezt megtudja... Jujj te jo eg... Ha mélyebben belenezunk a dolog szemébe latjuk hogy ez a helyzet igy nemjo es te is érzed... Apudnak tudnia kene ezt... Anyud megcsalta apud.. Apu tuti szomoru lesz ha megtudja .... Egy nőtől akitől gyereked van es ilyen sokáig eljutottatok... Ezt teszi? Haat megviselo ..... Én egy kis fájdalmat lelkit alig dolgozok fel... Ez melyen érinti majd apudat... Egyszer megkene tudnia.. Nincs jol. A helyzet ezt te is érzed .. Ha ranezel mar is... Beugrik .. Anyud szerintem megharagudna rad ha tudna hogy megnézted s telefonját.. Az biztos.. Apud meg szeretne.. Apám a szuletesnapomon meghalt ... De ... Hidd el megértelek akármennyire egy 14eves kis éretlen gyerekesnek hiszel, bőven es őszintén írom a valaszt ahogy tudom, nem kellene anyudnak tudni hogy te meglattad es elmondtad.. Majd ha ir vele akkor lerakja egyszer a telefont.. Es apudnak megmutatod de ezt csak apudnak súgd meg hogy meglattad anyud ezt ne tudja , irj privibe .. Legeleje az uzinek ottvan na ,
2015. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Így jár az, aki más dolgai között turkál!

Nehogy már te legyél megsértődve!

Hogy jut eszedbe elolvasni más sms-eit!

Te mit szólnál, ha anyukád kutatna a te dolgaid között?

Akkor biztos rohadtul fel lennél háborodva!

Anyukád egy normális nő, akinek vannak szexuális igényei.

Mért baj ez?

Azt hitted, hogy mindenki csinálja a szex különböző formáit, kivéve a te anyukádat, aki kizárólag a hátán fekszik és meg sem mozdul szex közben?

Felejtsd el amit láttál, és imádkozz, hogy meg ne tudja mit tettél!

2015. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Itt lenne az ideje, hogy egy kicsit négyszemközt csevegj anyuddal, hogy ha ő ezt teszi, akkor miért próbálja apádat sakkba tartani, meg szórakozni vele.
2015. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Vagy már annyi idős, hogy felfogd, az édesanyád is olyan ember, nő, mint bárki más. A szex nem csak a 18 évesek privilégiuma.

Legközelebb pedig ne kukkolj bele a telefonjába. Randa dolog .

2015. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

A szüleid már nem élnek együtt. Hogy jó a kapcsolatuk, az azt jelenti, hogy intelligens módon képesek rendezni a dolgaikat, és nyilván legfőképpen miattad vannak a közös a programok.

Szokj hozzá, hogy anyukád ismerkedni fog, mert normális nő normális igényekkel.


Gyorsan felejtsd el azt, amit láttál, és ne kutass más cuccai között.

2015. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"élni akar" anyukád. Ebben nincs gond. A kommunikáció formája bizar!

Szerintem erre elszívok egy szál cigit....

2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!