Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Béküljek, vagy ne?

Mit tegyek? Béküljek, vagy ne?

Figyelt kérdés
Gimis lány vagyok, a szomszédom a barátnőm volt. Sok mindenen mentünk keresztül együtt. Mindig számíthatott rám (ez nem feltétlenül kölcsönös). Rengeteget szórakoztunk, de havonta egyszer biztos, hogy összevesztünk. A mostani veszekedésünk már a harmadik hónapja tart, nem szólunk egymáshoz. Ez a lány egy kicsit kényes, azt tanácsolják, hogy ne béküljek ki vele. Az agyam azt mondja, hogy hagyjam a fenébe, ugyanis most is miatta vesztünk össze, de a szívem azt, hogy barátok voltunk, barátok is leszünk. Nem tudom mit csináljak, bocsássak e meg neki úgy, hogy bocsánatot se kért

2015. aug. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiírtad ezt a kérdést
2015. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne békülj ki vele, sz*rd le. Ja, és ha tudsz róla valami szaftos kis titkot azt feltétlenül kotyogd ki. :D
2015. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bekulj ki vele, hisz szereted:)
2015. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de mindeketten mást tanácsoltatok, még mindid nem jutottam dűlőre! Mindkettőtöknek igaza van! Akkor most mit csináljak xd ? Lol
2015. aug. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!