Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan béküljek ki vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődöt hogy kb oktoberben kezdtünk el irogatni egymással jól elvoltunk.

Januárban találkoztunk is akkor be is vallottam neki hogy szeretem de ő szerinte elsietem a dolgokat.

Aztán jöttek a veszekedések először azért vesztünk össze mert látta rajtam hogy még mindig szerelmes vagyok belé és valahogy megmondtam neki hogy igen szeretem de csak barátok vagyunk

Nem akartam hogy a barátság akkor tönkremenjen.

Aztán volt pár felesleges vitánk segiteni akartam neki de nem engedte aztán megszakadt a barátságunk.

Persze egy hétig probáltam rávenni a békulésre és letiltott facen.

Persze személyesen probálom vele tartani a kapcsolatot de valahogy elterelem a témát hogy érdeklődök iránta hogy érezze hogy nekem tényleg fontos hogy kibéküljünk.

Már a ha felhívom felveszi a telefont ennek örülök.

Csak nem akarom elbaszni az egészet ezért kérnék segítséget.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha beszéltek az már jó jel. Lehet már rájött, hogy neked ő fontos, és arra is, hogy ő sem szeretne elveszíteni végleg. Adj neki időt és hagyd amíg ő hozza szóba a békülést vagy amíg nem alakul úgy egy találkozás, hogy egyértelműen a békülés miatt kezdeményezte. Ha jelentesz számára valamit, azok után, hogy te annak ellenére kitartottál mellette, hogy ő elzavart a fenébe, akkor a labda most náéa van. Ne alázd meg magad, mert innentől ha ő nem lép, csak magad fogod áltatni, hogy van remény.

Aztán ugye azt se felejtsd ki a számításból, hogy ő tényleg csak barátságot akar semmi többet.

2015. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Ezeket mondd meg és akkor megpróbálok segíteni :D
2015. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/f
2015. máj. 22. 06:09
 4/7 A kérdező kommentje:
1-ső válaszoló nem ő kezdeményezte én tettem meg ezt a lépést és azon csodálkoztam hogy nem hagyott ott (mert eddig úgy volt)
2015. máj. 22. 06:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező. Úgy értettem, csak lehet rosszul fejeztem ki magam - elnézést érte - hogy végül csak tudsz vele beszélni, tehát ő megtette azt a lépést feléd, hogy nem büntet valamiért, amit ő esetleg hibának hitt addig. Viszont addig ne erőltess semmit, amíg ő nem akarja, hogy találkozzatok és megbeszéljétek. Ha erőlteted a dolgokat, és nem hagysz neki időt feldolgozni a történteket, akkor csak magad fogod megalázni előtte. Ha jól sejtem a dolog hátéreben az áll, ő részéről, hogy csalódott benned, mert nem volt rá felkészülve, hogy bele is szerethetsz. Kicsit nehezebben bízik majd meg benned ez miatt egy ideig, ezt kell mindenképp kivárnod, hogy a barátságotok ismét olyan legyen mint régen. Szóval ő most hagyja, hogy szépen az alapoktól épüljön újra ez a kapcsolat, kíváncsi arra is hogy ezek után képes vagy-e nem mint lányra nézni rá, mivel kettőtök közt az ő részéről ez csak így fog működni. No meg persze nagy próbája lesz ennek a barátságnak ezek után az, ha lesz egy barátja, mert ha azt nem fogod tudni kezelni és féltékeny leszel rá, ahelyett hogy támogatnád és vele örülnél a boldogságának, akkor sajnos el fogod veszíteni. Szóval szépen finoman építsd újra a bizalmát, ne siettess semmit. Hagyd megtörténni a dolgokat és figyelj rá, milyen jeleket küld, ha nem érted, vagy nem egyértelműt inkább kérdezd, mint téves következtetést levonva cselekedj.
2015. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget ez beválhat
2015. máj. 23. 10:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne hogy kb mennyi idő múlva enyhülne a lány és kibékülnénk?
2015. máj. 25. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!