Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy gyönyörű nőbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő nem tudja,de szerintem jobb is.Esélyem nincs, én 21 ő 24.Több nő iránt is éreztem ilyet már de egyikből se lett semmi.Csak mindig elszalajtom ezeket az alkalmakat,aztán depresszióba esek hónapokig,sírok néha azt kész.Szeretnék már kapcsolatot de valamiért úgy érzem nincs esélyem senkinél.Ez mitől van,mit tegyek most? Mondjam el neki vagy felejtsem el őt is?

2014. jún. 25. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehogy elmondd és letámadd! Beszélgessetek mindenről és bolondozz vele. Megkell főznöd mielőtt neki esel.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Semmiképp se add fel! Udvarolj neki, bókolj, legyél úriember, beszélgess vele minél többet! Butaság, hogy nincs esélyed senkinél? Kezdeményezned kell, mert azért a nők nagyrésze még mindig ezt szereti. Próbálkozz :) a kor me gnem igazán gond, 3 év az kb semmi
2014. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így van! Hajrá! A nők szeretik, ha foglalkoznak velük
2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.-nek:mi az hogy ne mondjam el és ne támadjam le? Miért ne mondjam el? ezt nem értem.
2014. jún. 25. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te olyanokat szeretsz hallani, hogy "bocs van barátom" vagy "bocs kialakulóban van" akkor hajrá. Mutasd meg.
2014. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha van valakije akkor meg úgy sem próbálkozok.Házi nyúlra nem lövünk..
2014. jún. 26. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem érted. Kamuzni fog!
2014. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor sírjál hónapokig te kis puntzi
2014. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!