Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni/e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni/ebből kitörni?

Figyelt kérdés
Miota vége a sulinak nem beszélek senkivel , nem mozdulok ki a lakásból , egyszerűen : nincsen se barátom se barátnőm , nem járok sehovamert nincs kivel az elöző két ok miatt :(. Hogyan tudnék ezen változtatni?? Kezdödik a suli meg minden de ennek is vége hisz 8.as leszek , ez az egy év azt szétszéled mindenki , sport az kilöve mert alig akad lehetőség a közelben .
2015. aug. 23. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem 14/f
2015. aug. 23. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj ki a parkba egy cuki kutyával, azzal lehet ismerkedni..vagy ülj le valaki szimpatikus mellé a padra, arra hagyatkozva, hogy ez a kedvenc padod, majd beszèlgessetek...sétálj vagy fuss.. monzdulj ki, akár egyedül is..
2015. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a középsuliban új emberek lesznek úgy is, valakivel csak tudsz barátkozni

persze azt nem értem most miért nincs egy ember sem akivel tudnál, ne legyél ennyire zárkózott, hidd el tudom miről beszélek, én sem vagyok könnyű eset :D

18F

2015. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is ugyan igy vagyok.

Annyival masabb az en helyzetem, hogy leragadtam egy baratnomnel es mindenhova vele megyek, egyedul meg nyilvan nem jarok el sehova, es nem tudok uj embereket megismerni.

Ez ilyen..

De hat... Batrake a vilag ugyhogy probalkozz.

2015. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb, biztosan túl zárkózott vagy, előző hozzászólónál van a pont :)
2015. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!