Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom teljesen meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen meg akar változtatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és mostanában elkapta valami, hogy máshogy nézzek ki. Külsőleg elég visszafogott vagyok.. Viszont van egy közös barátnőnk, akiről ez nem igazán elmondható. Most csináltatott kék meg lila melírokat a hajába, meg fekete körmei vannak általában. Nekem is tetszik, de csak rajta. Én maradok az eredeti hajamnál(múltkor azt is leakarta vágattatni, vagyis oldalt leborotválni - hosszú, derékig erő hajam van-), természetes(nude) körmöknél, normális frizuráknál. Miért csinálja mindezt?

15/L és 17/F


2015. aug. 23. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitudja miért.. de szerintem ne engedd neki. Ha te így jól érzed magadat ahogy vagy akkor ne változtass. És ha ezen besértődik... akkor nem sok esze van :"D
2015. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 the_rocker ***** válasza:
ha igazán szeretek valakit azt azért amilyen, tehát nem akarok rajta változtatni :) de lehet hogy szimplán csak ez tetszik neki, de ha ő megváltoztat akkor te is változtasd meg
2015. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd! Hozzám is sokkal közelebb áll a te stílusod, mint az oldalt kiborotvált haj, stb. :)

Szerintem nem szeret igazán, ha ennyire meg akar változtatni.

2015. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret teged ugy ahogy vagy, akkor problemak vannak. :D
2015. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress új barátot, aki nem formálgatni akar, hanem akinek önmagad tetszel.
2015. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak faşza csajt akar belőled faragni :D

És a seggig érő hajadból menő tarajat lehetne csinálni :D

2015. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!