Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemüveges fiúk kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges fiúk kevésbé jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, nem.
2015. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nekem inkább jobban bejönnek.
2015. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mumusan ***** válasza:
Vannak akiknek kifejezetten jól áll a szemüveg. De Sosem volt nálam ez szempont. Viszont nem volt egy szemüveges barátom se.
2015. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejönnek a szemüvegesek
2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen így van. Persze vannak olyan szemüvegesek most független attól hogy fiú vagy lány vagy nő vagy férfi, ha számára előnytele kinézetű szemüveget hord ami pocsékul áll rajta az nagyon sokat ront az összképen.

Én régen szemüveges voltam, vékony keretest viseltem, nem állt nekem rosszul, de hogy tudjak napszemüveget hordani és a sportolásba se akadályozzon kontakt lencsére váltottam. A szemem nem volt annyira vészesen rossz, tavaly vettem vastag keretes szemüveget ami divat lett, de hamar rájöttem hogy az nekem nagyon pocsékul áll, így visszaváltottam a vékony keretesre jó drágáért csináltattam fényre sötétedő lencsét ami vezetés miatt mindig jól jön és sokan mondták hogy nekem ez áll jól.

2015. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem, a szemüveg nem hátrány

főleg ha jól is áll neki

2015. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 kapcsolatomban volt szemüveges srác.
2015. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harry Potter óta nem kérdéses, hogy kifejezetten előny :D
2015. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, de úgyse fogják bevallani.
2015. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem jön be akkor az nem a szemüveg miatt lesz.Ha viszont valaki csak ezért utasít el,sose bánd.
2015. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!