Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi van velem és miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van velem és miért történik ez?

Figyelt kérdés
Volt egy lány (legyen X), akibe szerelmes voltam. Aztán jött egy másik (legyen Y). Y megtetszett, mert egy csomót tudunk úgy beszélgetni, hogy nem is vesszük észre, hogy el is telt egy nap. És folyton így beszélünk. Szinte egész napokon át. És eléggé hasonlítunk. Próbáltam elfelejteni X-et, de úgy érzem, hogy érzelmileg még mindig kötődök hozzá... Mit tegyek, hogy végre ne kötődjek hozzá? Mit csináljak, hogy végre elmenjen érzelmileg? Miért van ez???

2015. aug. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem X-hez próbálsz akkor közeledni?
2015. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idővel menni fog az, csak teljesen zárd le magadban, hogy az már a múlt.

Azonban nem lehetséges, hogy Y-ban is X-et keresed/látod?

2015. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: mert nem lehetünk együtt... Meg szerintem ő sem akarja... Mert nem is beszélhetünk...

2. hozzászóló: őszintén szólva nem tudom. Mindkettőjük eléggé hasonlított rám belsőleg. Lehet, hogy csak azért érzem, mert valakivel próbálom elfelejteni. De amikor nem gondolok X-re, akkor olyan jól elvagyok Y-nal. Szó szerint mindenen el tudunk beszélgetni órák hosszat.

2015. aug. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!