Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Omm. Igazabol van 1 srac,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omm. Igazabol van 1 srac, akivel par hete kezdtem beszelgetni. Es barmikor rammosolyog, van kicsit hozzam er, esetleg megdicser. Elpirulok. Es folyamatosan leegetem magam elotte. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tudni illik, hogy nekem nem szokasom a pirulas. Aranyosnak gondolja. Bar azt mondta, hogy sejti miert van ez... en is...de nem akarom, hogy tenyleg ez legyen az indok. Velemenyeket legyszi...

2015. aug. 29. 14:11
 1/6 DonDumbledore válasza:
12-14 éves korban jellemző az elpirulás, de ezt sajnos nem lehet kezelni, nem lehet ellenállni. Nem is biztos, hogy szerelmes vagy belé. Am hány éves vagy?
2015. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel zavarban vagy ami azt jelenti h tetszik neked.
2015. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14, mindjart 15... De eddig nem volt ra pelda. Volt mar par kapcsolatom, amik nyilvan nem komolyak voltak. SOHA nem pirultam el. 1eve volt az elso csokom, es meg akkor sem. Szoval tenyleg szinte soha.
2015. aug. 29. 14:17
 4/6 anonim válasza:
Hát ez jelenti azt, hogy tetszik neked, nincs ebbe sztem semmi, én pirulós vagyok, és akármikor elpirultam fiú előtt, az tetszett a fiúnak, ők szeretik ha egy lány pirul, csak ne túlságosan :D de ha tényleg nem akarsz pirulni, akkor mondogass magadba vmi más témát, amivel csillapítod magad :D
2015. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszik neked valószínűleg :)
2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es zavarban vagy


1. Ez nem teljesen igaz, oszt.tarsam is pirulos, de o akkor is elpirul, ha mar mondjak, hogy kezd pirulni.

15 eves

2015. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!