Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ez a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ez a dolog?

Figyelt kérdés
Tudom,nem a legjobb kategória,de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Ma volt évnyitó (egyházi iskola) nagyon meleg volt bent a templomban is és az én ingem hátán lett 2 nagy folt,szóval eléggé leizzadtam.Az a gáz,hogy a fél templomon végigmentem így,majd mégtöbben megcsodálhattak kint az utcán.Azt kihagytam,hogy egyen ünneplőruha van,lányoknak hosszú ujjú ing,bokaszoknya,fiúknak öltöny.Attól félek,hogy aki látott,megjegyzi az arcom és a suliban (9.-es vagyok) erről fognak a nagyobbak dumálni a hátam mögött,ha meglátnak.Nagyon ciki ez a dolog? 14/l

2015. aug. 30. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szegedi vagyok :)
2015. aug. 30. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd ha a bugyid lesz nedves akkor szólj
2015. aug. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is láttam már ilyet véleményem nem volt mer' minek de a következő percben már azt se tudtam ki az és igazából miről is van szó!! Ne aggódj nem fognak cikizni. Elfelejtik!!!
2015. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem azert mar 9-12 osztalyban elegge inteligensek kell legyenek az emberek, hogy tudjak ezen nincs mit nevetni es kibeszelni, barkivel megtortenhet, en mar tobbszor is lattam ilyent meg a legmenobb lanyoknal es fiuknal is, es eszemben sem volt megemliteni, hogy kinos helyzetbe hozzam oket, ugyanigy masok se tettek emlitest...aki megis megszolja az egy olyan retardalt ember, akivel nem is kell foglalkoznod ;) 19/l
2015. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!