Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undor a szerelemtől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undor a szerelemtől?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és egyszerűen szörnyű undor, és kellemetlen érzés fog el, ha arra gondolok, lehet egyszer párkapcsolatom lesz. Egyszerűen rosszul érzem magam, ha próbálnak velem flörtölni, vagy ha anyámék kérdezgetnek a fiúkkal kapcsolatban. Undorodom attól a gondolattól, hogy valaki szerelmes legyen belém- vagy én másba. Kiskoromban sem volt "szerelmem",mint a többi kortársamnak. (Mondjuk ez érthető, kövér kislány voltam)Ez normális? Esetleg aszexualitás? Vagy csak nem vagyok elég érett?
2015. szept. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális! Nekem is volt hasonló korszakom! Ez idővel változni fog! És legalább nem leszel 20 évesen kiégett ... Szóval érted! :-D Nincs veled baj!! :-)

22F

2015. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt de mikor beleszerettem valakibe...

Azóta boldogab vagyok

2015. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat meg nem ismered es bekeltel meg magaddal de hamarosan elkezded erezni h valami hianyzik es mar semmi se olyan mint regen. Es barmit teszel ez az erzes nem fog eltunni persze megprobalhatod elnyomni de akkor felgyulemlik es megol.
2015. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne értsd félre, nem akarlak bántani!nem lehet,hogy a lányok érdekelnének?!?
2016. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!