Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen torz külsővel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen torz külsővel lehet valaha barátom?

Figyelt kérdés

Na, akkor sorolom a testi hibáimat:

-elálló, hegyes füleim vannak

-az orrnyergem oldala (tehát nem az orrhát, hanem oltalt) puklis, az orrcsúcsomon meg van egy ilyen bemélyedés középen ->seggorr

-a bőröm olyan vékony, hogy a szemem alatt olyan sötét karikák vannak, amiket korrektorral vagy alapozóval sem lehet elfedni

-pattanásos a hátam, a mellkasom és a combom...sőt, a fenekemen is vannak

-mellem szószerint 0, mintha egy 10 éves kisfiú felsőtestét látnám vissza a tükörből

-a lábam úgy ronda az egész ahogy van, tőből le kéne vágni:-görbe

-vastag (amin azért nem lehet segíteni, mert felül olyan vékony vagyok, hogy ha lefekszem, nyomnak a csontjaim, fogyni meg csak úgy lehet, hogy mindenhonnan, de felülről nem szabad, mert olyan lennék, mint aki egy koncentrációs táborból szabadult, edzeni meg nem edzhetek, mert attól csak izmosabb lesz, amitől még vastagabb lesz)

-hófehér, képtelen barnulni

-érzékeny,ezért bármivel is szőrtelenítek, az egész tiszta pöttyös (és úgy is marad)

-a szőröm olyan erős, hogy semmilyen szőrtelenítő módszerrel nem lesz teljesen sima, tágak a pórusaim a lábamon, amiken kilátszik a szőrtüsző, így mindig olyan mintha borostás lennék

-rondák a lábujjaim, sárga és ráncos a talpam, a bokacsontomon meg sötétbarna a bőr (nem tudom miért)


Nem folytatom, így is hányingeretek lehet már. De ránézésre, a felszínen ezek nem annyira látszanak (vagyis látszanának, de megtanultam nagyon szépen leplezni őket), így "jó csajnak" tűnök, de csak a felszínen. Félek közel engedni magamhoz bárkit, mert ha meglátna valaki a teljes valómban, szörnyethalna a traumától. Ezek viszont olyan dolgok, amiken csak plasztika vagy lézeres kezelés segíthet. Még suliba járok, de ha lesz munkám, ezekre fogok gyűjteni. Most vagyok 20 éves, úgy tervezem, amíg meg nem leszek csinálva, nem lesz senkim...az ő érdekükben. Szerintetek 30 éves korom előtt összejön a dolog?



2015. aug. 27. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Hol vannak a pasik akiknek nem számít a külső? Nagy a csend.
2015. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem lesz. De nem a külsőd miatt, hanem mert ennyire szörnyűnek látod magad. Tanuld meg magad elfogadni, szeretni, meglátni magadban a pozitívumokat is, mert az, hogy milyen a talpad, rohadtul nem érdekel senkit az ismerkedés során. :)
2015. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
nagy részét egy arc nélküli bikinis képpelegyszerűbben imitálhattad volna
2015. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legalább ennyi testi hibát bárki össze tudna magában szedni... ha akarna. Csak semmi értelme. Szerintem a valóságban teljesen átlagos külsejű vagy, nulla önértékeléssel.
2015. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem fogok képet felrakni, mert az úgy sem úgy adja vissza a dolgokat.


Privire itt válaszolok:

Szóval mondom, hogy ezekről a hibákról csak én tudok, mások azt hiszik, milyen gyönyörű vagyok, de az igazság nagyon más...:S

2015. aug. 27. 17:22
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Aki lepontozott visszakapja kamatostól.
2015. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is azt nézem, válaszolni nem mernek, mert kiderülne, hogy amit az oldalon hangoztatnak úgy nem igaz ahogy van, csak sértődötten pontozgatnak itt...pff
2015. aug. 27. 17:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Jól van @lfa, jó már neked, azt gondolsz amit akarsz.
2015. aug. 27. 17:29
 9/21 anonim ***** válasza:

De most mit vársz, mit írjunk ide?

Ezer meg ezer ilyen kérdés van már, megannyi értelmes válasszal. Én csodálkozok azon , ha van még olyan ezen az oldalon aki képes még türtőztetni magát és normálisan válaszolni. De azok biztos új emberek lehetnek, mert már a tököm nekem is tele van az ilyen kérdésekkel és elszáll az agyam ilyen hülyeségeket olvasva.

Persze hogy lehet(ne). De addig nem lesz amíg így állsz hozzá. Fejben van a hiba, sőt megnyugtatlak, mivel ez az elgondolás nem egyik napról a másikra fog megváltozni benned, ezért még nem most lesz barátod, ne aggódj! Évek múlva! Talán! Sok sikert.

2015. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De ha jól latom akkor te addig nem is akarsz senkit,akkor most minek irkálsz ide?:D

vagy akkor mégis akarnál?

2015. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!