Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti jobban felizgultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti jobban felizgultok vagy számít valamit ha fiúnak kocka hasa és formás mély mellizma van? :D

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.. azért nincs nekem barátnőm.. :'( (igazából, azért mert kell a hóhérnak barátnő.. nekem nem.. :) )

.

.

.

.

De kit érdekeeel, legalább nem szívja senki a pénztárcám ^^

2015. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
En szeretem az izmos pasikat, de nem az a lenyeg. De izgato a kockahas :D
2015. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem számít hogy kockahasa legyen :) de azért egy elhízott állat se legyen. olyan normál testalkatú pont jó :D
2015. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na, engem peldaul egyaltalan nom hoz lazba egy kockahas... De egy izmos lab annal inkabb!
2015. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hehe :D Üdv négyes, a végzeted vagyok :P :D
2015. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És az izmos mellkas, nagy mellizom?
2015. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is imádom a szép, izmos lábakat *-* ( eddig egy focista srace volt szerintem a legszebb :D )


És a kockahasert is oda vagyok :D

2015. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod, a lányoknak nem kell a kockahas...teljesen hidegen hagyja őket....

Ja nem, erre nedvesednek! Eljárok én is gyúrni, hogy a felszínesebb lányoknak is bejöjjek :D

2015. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem a kockas has a fontos nekem hanem az hogy legyen ferfi formaja, lehet 66 kocka a hasukon ha 40 kilosak es log rajtuk az izom polo nem kapnak puncit;)
2016. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem, ezek engem nem erdekelnek. de mondjuk nem is taszit.
2018. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!