Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerhetnék meg egy...

Hogyan ismerhetnék meg egy nálam 8 évvel idősebb fiút? Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és iszonyúan tetszik egy nálam 8 évvel idősebb fiú. Tudom sokan úgy gondolják 8 év hatalmas különbség de én szentül hiszem hogy ha 2 ember szereti egymást akkor nem számít a kor ráadásul koromhoz képest én elég érett vagyok. Ami viszont a korkülönbségnél is nagyobb gond az az, hogy nem ismerjük egymást csak látásból és ráadásul más városban lakunk. Én sok mindent tudok róla és pont az a fajta férfi akit elképzelek magamnak ő viszont biztos hogy még csak nem is gondol rám. A jó hír viszont az, hogy sokat járok abba a városba ahol Ő él de mivel az nagyváros így alig látom. Nagyon szeretnék beszélgetni vele, jobban megismerni. De szerintem esélyem sincs nála.

2013. jún. 26. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
8 év az sok jobb hogy ha nemvesz észre
2013. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érettebb vagy?

Kétlem.

Már leírtad magad.

2013. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lakatos Facebook válasza:
Véleményem szerint a legegyszerűbb módja, ha valami közösségi oldalon megkeresed és őszintén megmondod neki h szexelni szeretnél vele. Ezt fontos közölnöd vele, mert másként nem fog komolyan venni. Ha nem vagy nagyon csúnya tuti benne lesz, utána pedig már bárhogy alakulhat. Sok sikert kívánok, szorítok kislány!
2013. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) Nem vagy érettebb a korodnál,bocsi.Ha így gondolod,akkor főleg nem.


2)"ha 2 ember szereti egymást akkor nem számít a kor" Dehogynem.Ez szép romantikus elképzelés,de az élet kicsit más.Te egy kislány vagy hozzá.


Sajnálom ha elkesrítettelek.

2013. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyénként 29 vagyok és van barátom aki 35 éves, gyereket várunk.Csak kíváncsi voltam hány bunkó ember szólna be, és próbálna kihasználni egyből egy olyan helyzetben lévő kislányt mint a fenti leírtak.
2013. jún. 26. 14:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég vicces, hogy egy 29 éves nőre csak egy szöveg alapján bármiféle ismeretek nélkül rámondják hogy éretlen.
2013. jún. 26. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután a szöveg egy 14 éves,rajongó kislány nevében íródott,ne csodálkozz...
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!