Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tudjak csinálni, ha...

Mit tudjak csinálni, ha mindig csak arra tudok gondolni, hogy talán én nem találom meg az igazit? 20/F

Figyelt kérdés
Mindjárt 20 vagyok, a leghosszabb kapcsolatom 1 hónap volt. Nem tartom magam se szépnek, se csúfnak. népszerű vagyok és nagyon rendes. Több csajjal is voltam, de valahogy mindig attól félek, hogy nem találok rá az igazira. Az meg a legnagyobb rémálmom.

2015. ápr. 8. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Annak örülj hogy kapsz puncit... másnak még ennyi sem jut. :P
2015. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne nyavalyogj! Keresd es megtalalod. A korosztalyod maniaja ez az egyedul maradok... 20 eves vagy! Meg elotted van minden lehet holnap botlassz bele az igaziba

18/L

2015. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ezen gondolkozni, hogy mi lesz, ha soha nem fogok tudni megszeretni senkit, vagy még rosszabb, engem nem fog soha senki sem szeretni. Volt már pár kapcsolatom, de még sosem éreztem azt, hogy *BAMM* ő az igazi, vagy talán csak *picibamm* szerelmes vagyok. És rosszabb napjaimon én is pont ezen rágódom, hogy mi van ha soha nem találom meg azt az embert, akivel le tudom majd élni az életemet.

De pont ezért próbálok nyitott szemmel járni, és elfelejteni az olyan butaságaimat, hogy "legyeeen barna hajú, magas, humoros, blablabla..." Hogy még véletlenül se szalajtsam el azt, akiből egyszer még az igazi is lehet, mert valószínűleg nem pont olyan lesz, mint amilyennek elképzelem, de majd csak megtalálom. Ki tudja, hol, ki tudja mikor. De valahol várnia kell rám.

Vagy ha nem, akkor majd kiválasztok egy jóképűt. 19/L

2015. ápr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, én magam egész jó palinak tartva, se jobb a helyzet.

Amikor jó pár nő a tiéd lehetne, de pont az az egy aki kéne igazán az nem.

Tűrjed :P

18/f

2015. ápr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18 évesen nem pali vagy, hanem kisfiú
2015. ápr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

arra, hogy ennek bizony nyomós oka van...


22f

2015. ápr. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az előttem lévőt nem nagyon értem, de köszönöm mindenki válaszát!
2015. ápr. 8. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ne vedd ennyire komolyan magad, ne aggódj magad miatt ennyire, ne legyél ennyire fontos magadnak." Ha vannak kapcsolataid az tök jó, igyekezz belőlük tanulni. Kicsit gondolkodni közben magadról, kettőtökről, a reakcióidról, meg hogy mi hiányzik a másikból.

Néha az ember elmegy az igazi mellett, mert azt hiszi, hogy az a konkrét lány amennyire illik hozzá, amennyire tetszik neki az természetes és valahol van egy olyan tetszetős, passzentos, csak még annál is jobb. Aztán lehet, hogy nincs. Vagy tényleg van. A párkapcsolatban - ahogy én tapasztaltam - mindig van munka is, senki sem tökéletes, és a kérdés az, hogy a másiknak ezt a tökéletlenségét te hogy értékeled? Ettől ő már nem igazi és mész a következőhöz? De simán lehet, hogy tényleg nem találtál eddig hozzád illőt, nem szidni akarlak, hanem segíteni, és csak találgatok. :-) Vagy rosszul tudom az egészet...

2015. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Általában engem dobnak, és nem mondják, hogy miért, csak annyit, hogy '' nekünk ez nem megy '' és annyi.
2015. ápr. 8. 14:03
 10/10 anonim válasza:
Ha szeretnèd meghallgatlak ès próbálok tanàcsokat adni.
2015. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!