Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon rossz ha még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon rossz ha még nem volt csók, sőt még egymás kezét sem fogtuk meg?

Figyelt kérdés
Egy hete járok a barátommal, nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém. Az az igazság, hogy nemhogy csók, de még kézenfogva sétálás sem volt :( arra gondoltam mostmár, hogy én fogom már meg az ő kezét, vagy adok neki puszit, de nem akarom, hogy egy-két hét múlva is az legyen, hogy még nem is értünk egymáshoz. Tudtok segíteni ebben? Nagyon köszönöm :) egyébként 13/L vagyok, a fiú 14F
2015. szept. 9. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lép lépj te.
2015. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz
2015. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Lépj akkor te, ha ő bamba.
2015. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem gáz. :) Fiatalok vagytok, először élvezzétek ki egymás társaságát, utána ha úgy érzitek nem elég, akkor menjetek tovább ezekre a dolgokra. Beszélj vele finoman arról, hogy hogyan szeretne haladni, figyelj a jeleire. Rengeteg fiatal a kommunikáció résznél szúrja el a dolgot (köztük én is x_x). 17/L
2015. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és megkérdeztétek egymástól, hogy akkor most jártok-e? :DD


még fiatalok vagytok, lehet él a srác a reakciódtól

2015. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azóta amúgy lett valami?
2015. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát holnap fogunk találkozni :)

Amúgy ki lett már mondva, hogy mi most járunk:3

2015. okt. 3. 18:24
 8/8 A kérdező kommentje:
De amúgy még mindig nem volt semmi:(
2015. okt. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!