Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy fiu a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M3nt4egy kérdése:

Mit tegyek ha van egy fiu a suliban aki tetszik es en neki nem tetszem? 😞

Figyelt kérdés
Ez ugykezdodot hogy most jott egyuj diu a masik osztalyba es nekem tetszik elso pertol fogva!! Tudjhogy tetszik nekem mivel a baratnoim segitetek ebben!! Csak nem tudom hogyan mondjam meg neki szemelyesen !😩😩 hivjam el hogcsak ketten legyunk vagy mindenki elott????

2015. szept. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

te jársz suliba? :O

ne a fiúval foglalkozz!!!! tanulj meg írni először és utána pasizz :)


22F

2015. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édes kisszívem, de aranyos vagy, de komolyan...

na tekintsünk el a helyesírásodtól, bár az tényleg csapnivaló(!) és koncentráljunk a mondanivalódra. Ha tudja már a fiú, hogy tetszik neked, de leszarja, akkor mégis minek akarod neki még személyesen is elmondani? Pláne mások előtt? Csak kinevetnének. Hagyd őt békén, nem te kellesz neki. Az életben nem kaphatunk meg mindent és mindenkit, és ilyenkor semmit nem számít, hogy mi mit érzünk. Ha a másik nem akarja, akkor nincs mit tenni, akkor hiába tudatod vele százféleképp. Hagyd. És használj kevesebb emojit, ettől 😔😫😫😫😫😫😠😟😩😩😩 csak komolytalan lesz az egész.

2015. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most bármennyire is szegem a gyakorikérdések szabályait, egy ilyen stílusú, így megírt kérdésre csak azt tudom válaszolni, hogy az anyád.
2015. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból következtetem, hogy rohadt fiatal vagy.. Először tanulj meg írni!
2015. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fuu huzzatok mar innen amugy is tabin irok es rossza az erzekeloje !!!
2015. szept. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!