Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretne komolyabb kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne komolyabb kapcsolatot, próbálkozzak, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
Pár hete szakított a barátjával, megismertem, de pár nap alatt mondta, hogy csak barátságot szeretne tőlem, amit többször meg is erősített, de azt is elmondta, hogy aranyos vagyok, és nem vagyok olyan mint a mai fiúk nagy része, és nagyon kedves vagyok vele. Negatívumot nem is említett, naponta beszélünk és jól elvagyunk egymással. De akkor miért nem akarja hogy több legyen köztünk mint barátság? Egyébként pár hónapja ismerem, nem tudom, hogy változik-e még a véleménye, vagy minden a régi marad, mert ha az utóbbi akkor nem tudok örökké így beszélni vele, mert én többet érzek iránta mint barátság. 18/F

2015. szept. 15. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki.
2015. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
You got friendzoned, lehet, hogy még nem lépett túl a barátján és nincs még kész egy újabb kapcsolatra, vagy csak szimplán nem jössz be neki, mindenképp várj még szerintem, ha nem jönne össze még mindig barátok vagytok :)
2015. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!