Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok valaha tetszeni valakinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha tetszeni valakinek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,15 éves. Mindig azt látom,hogy a korosztályomban már elég sok lánynak van barátja. De nem tudom miért, ők mitől olyan "különlegesek"? Idáig egy fiúval beszélgettem egész életemben, az összes többi lúzernek, szerencsétlennek tartott. Igaz,hogy nem vagyok olyan mint a mai tinilányok, mert még sosem voltam bulizni,nem is szeretnék,általában elég csöndes vagyok és különc emberekkel barátkozok. Nem sminkelem magam, normálisan öltözködök. Talán ez a baj,hogy nem vagyok olyan mint a többiek? Tudom,kár ezen ennyi idősen aggódni,de attól félek,ha nem változtatok a stílusomon, személyiségemen sose lesz senkim. Külsőre sem vagyok valami szép sajnos,kicsit nagy a fülem és az orrom is,de szerintem a belső értékek jobban számítanak. Szerintetek mit csináljak,hogy egy srác észrevegyen? Vagy min változtassak?

2015. szept. 17. 17:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nehogy változtass magadon! Akkor az már nem te leszel. Aki úgy szeret beléd, az meg igazán nem is téged fog szeretni.
2016. márc. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem tetszel senkinek?
2016. márc. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, hogy szeret engem, bár még nem ismerjük egymást.
2016. márc. 15. 08:26
 24/29 anonim ***** válasza:
Azt hogyan?
2016. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha élőben ismerkedsz, akkor sem tudhatod, hogy ki az illető... kivéve, ha valaki ismerősöddel jössz össze.

Egyébként a leírás alapján csodálatos lány lehetsz! :$

2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom én egyáltalán nem látok magamban semmi különlegeset,szerintem teljesen átlagos vagyok.


Már több hónapja beszélgetünk neten, minden nap, ezért nagyon megkedveltük egymást. :)

2016. márc. 15. 13:55
 27/29 anonim válasza:
Szerintem, ne ilyen netes nyomikkal foglalkozz, hanem valaki normálissal, akit minden nap látsz élőben és tudod, hogy kicsoda!
2016. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ő nem nyomi! Megértetted? Ő egy nagyon kedves és okos fiú és senki nem beszélhet így róla! Ne ítélkezz arról, akit nem ismersz!
2016. márc. 15. 17:04
 29/29 anonim válasza:
miért véded?
2016. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!