Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám folyton hívogat,...

Apukám folyton hívogat, keres, kérdezget, megfulladok tőle, mi tegyek?

Figyelt kérdés

Leszögezném,hogy nagyon szeretem az Apukám,de 24éves vagyok,3éve a párommal élek,szòval már bőven kiszakadtam otthonròl. Ha szabadnapom van és apu tudja,egyből hìv már délelőtt,miután felkeltem,hogy mit csinálok (??),aztán délután és ha eszébe jut valami,még akkor is. Tök lényegtelen dolgok miatt. Hova mész,mizu,mit csinálsz,kivel és társai..

Ha szabad hetem van,3x biztos jön a héten és sokszor csak ùgy ülünk.

Én tudom hogy jòt akar,de megfolyt teljesen,már ingerült vagyok tőle,ha csak látom hogy hìv...

Van még vki ilyen helyzetben?


2014. ápr. 11. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Évente kétszer látom, akkor is annyit mond, hogy hülye vagyok, mert külföldre költöztem a családommal. Ha nem hívom havonta, két havonta, akkor még annyit sem tudok róla, hogy él-e vagy halott.
2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

anyuddal jóban vannak?

én általában akkor esem ebbe a csapdába, mint apud, ha az, akit elakarok érni, nem érhető el, így a legközelebbi másikat hívom, mert szükségem van kontaktra.


vagy nem munkanélküli és ráér erre?

2014. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anyummal elváltak. Van munkàja..csak tud hìvmi onnan is.

Nem tudom hogyan kezelhetném a helyzetet..

2014. ápr. 11. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokan mit nem adnának érte, ha az apjuk foglalkozna velük.

Amúgy a beszélgetés csodákra képes. Magától nem fog rájönni, hogy zavar.

2014. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha az enyém is hajlamos rá. Ő külföldön dolgozik, de múltkor itthon volt 2 hónapig. Szerencse, hogy Mo-n is elválaszt minket jópár km, mert így is megőrültem tőle. Felhív, de nincs közös témánk, így az egésznek semmi értelme. Sosem voltunk egy hullámhosszon. Szeretem, de egyszerűen nem tudok vele beszélgetni. Semmi sem érdekel ami őt és fordítva.
2014. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 akkor valahol anyudat hiányolhatja


mondj annyit neki, beszéljen vele helyetted. ezen el fog gondolkodni. HA van érzelmi intelligenciája

2014. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Én bármit megadnék, hogy beszélhessek édesapámmal, de sajnos már nem él. Ha adhatok egy tanácsot, addig beszélgess vele, amíg van kivel, ha már nem lesz hiába sírod vissza...
2014. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén ez a hozzászólás kit sért annyira, hogy 0%-ot ér? Mekkora gyökér emberek vannak itt hihetetlen. Csupán próbáltam ezt más oldalról megvilágítani.
2014. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!