Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy állítsam le anyát?...

Hogy állítsam le anyát? Folyton kérdezget.

Figyelt kérdés

Anya folyton kérdezget,hogy milyen volt ma a suli,kik a barátaim meg ilyen mindennapos kérdések.Ezekkel nincs is baj,de múltkor megkérdezte,hogy ki tetszik fiúk közül.

Én nem mondtam neki semmit,de az az igazság,hogy nekem már barátom van és le is fekszünk egymással,de vigyázunk,szóval nem lehetek terhes.

Nem tudom,hogy hogyan vegyem rá,hogy ne kérdezősködjön,mert ha megtudná,hogy van pasim,akkor tuti,hogy azt akarná,hogy szakítsunk,de én szeretem a srácot és ő is szeret engem.De az a baj,hogy anyu elég vallásos(én nem!) :S

Hogy adjam a tudtára,hogy én nem akarok ilyenről beszélni?

15/l


2011. jan. 18. 22:38
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
Drágám úgy hogy az összes kérdésére válaszolj nyugodtan kivéve arra hogy ki tetszik mond azt hogy hát nincs senki aki bejönne mindeki egy nagy lúzer.. najó ne igy de- na érted
2011. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Értem,de szinte mindennap kérdezi,hogy ki tetszik és idegesít...amikor meg mondom,hogy senki,akkor meg mondja,hogy biztos tetszik valaki.
2011. jan. 18. 22:46
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem halnal bele, ha beszelgetnel anyukaddal neha. Hidd el, nagyon megertoek tudnak lenni, annak ellenere, hogy szigorunak latszanak az anyukak. Ha eselyt adnal neki, hogy megismerje a fiut, akkor nem kellene titokban talalkozgatni.
2011. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A lányos szülők örök dilemmáját szenvedi anyukád. Fél hogy valakivel összejössz, de fél, hogy egyedül maradsz. Próbálj meg nyitottan beszélgetni vele. Neked hogyan esne, ha a lányod azt mondaná: Jaj anya hagyjál?
2011. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod.Idővel ugyanúgy rutin lesz neki kiérő választ adni, mint fürdeni vagy enni. Minél nyilvánvalóbban le akarod állítani, jó eséllyel annál inkább fog nyomulni, mert azt fogja hinni (esetünkben ugye jogosan), hogy valamit titkolsz. Én javasolnám, hogy beszéld meg vele (legalább addig, hogy van aki tetszik, arról nem kell tudnia, hogy le is feküdtél vele). De te ismered anyukádat, ha elvakultan vallásos, akkor lehet, hogy tényleg tiltás lesz belőle. Bár mondjuk az már tényleg egy szint...
2011. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nem elképzelhető, hogy anyukád tud a fiúról? A dolgok sokszor csak úgy kiderülnek. Ha pedig tud, előfordulhat, hogy nem akar vele letámadni, inkább azt erőlteti, hogy Te mondd el?

Amúgy meg soha nem tudhatod, miként fog reagálni. Egy ismerős srác a 20-as évei elején beleszeretett egy nála idősebb, 3 gyerekes elvált nőbe. Sokáig nem merte elmondani otthon, mert maradinak gondolta a szüleit, és félt a reakciójuktól. Végül összeszedte magát, és vallott. A szülők nagyon normálisan, sőt pozitívan fogadták a döntését - ismerték a lányt. Lassan 10 éve vannak együtt, és soha nem volt vita a szülőkkel.

Lehet, hogy a te anyukád is hasonló beállítottságú, és csak az a fontos számára, hogy Te boldog legyél.

2011. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem akarlak elkeseríteni, de az anyukák ezt megérzik...engem is onnantól kezdve kezdtek el kérdezgetni, miután megtetszett valaki(persze az általánosban is volt egy fiú, aki tetszett, de azon még jókat kuncogtak, visszagondolva, tényleg vicces volt:) )Azt is megérezte anyukám, a leánykérés utáni napon, hogy tuti megkérték a kezem, pedig 180 km-re lakunk tőlük...csak úgy felhívott vasárnap(szombaton történt és még sehonnan sem tudhatta, mert senkinek sem mondtam el), hogy mizujs, blabla, nem kérték-e meg a kezed:). Aztán mikor kiderült hogy babánk lesz, azt is már jóval a bejelentés előtt tudta...és mi még csak nem is vagyunk olyan közeli kapcsolatban, hiszen 14 éves korom óta nem lakok otthon(koliban laktam 20 éves koromig, onnantól saját lakásban), és mégis mindent tud...Szóval szerintem a Te anyukád is csak azt szeretné, hogy Te mondd el...

Amúgy ha anyukád vallásos értékmódot követ, az még nem azt jelenti, hogy rögtön letépi a fejed..nekem a nagymamám volt nagyon vallásos, mégis a fia együtt élt egy lánnyal, és nem zavarta...

A másik amire reagálni szeretnék, hogy írtad, hogy "vigyáztok" a pároddal..remélem ez nem azt jelenti, hogy megszakításos módszerrel védekeztek! Ugyanis amellett nagyon könnyű teherbe esni! Tessék szépen óvszert húzni, vagy fogigátlót venni! Ez nem vicc! ÉS ha szerintem a fiú mellé bevallod azt is hogy terhes vagy, akkor anyukád tuti kiborul, szóval csak jó tanács!:)


25/lány/kismama:)

2011. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy tudja,mert amikor a páromnál alszom,akkor általában azt mondom,hogy egy barátnőmnél leszek vagy apánál.És azért nem szeretném neki elmondani,mert még annyira sem bízik meg bennem,hogy egy hétvégére a nyáron elengedjen a balatoni nyaralónkhoz a barátnőimmel :S.

Meg egyébként is,délutánonként folyton telefonál,hogy hol vagyok,mit csinálok,kivel vagyok stb.

2011. jan. 19. 15:46
 9/31 A kérdező kommentje:
Meg a srácot sem bírná annyira sztem,mert a srác családja tök ellentéte az enyémnek,mert az ő szülei inkább karrieristák és vele nem foglalkoznak annyit(másfél éve járunk,és eddig kb 10-szer találkoztam velük) szóval nem hiszem,hogy jól kijönnének...
2011. jan. 19. 15:50
 10/31 anonim válasza:
0%
hány éves vagy ? amugy meg nyugi az én anyám is ilyen nyomi ! am meg én is titokba tartanám a pasim meg titkolom is ! sorry de a te anyád ténleg dilid ! ja meg nyugodtan szexeljetek a pasiddal mert nem derül ki ugyse ! hello
2011. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!