Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babóca14 kérdése:

Mit tegyek hogy a barátság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk legjobb barátok, de egy ideje a barátnőm és a barátom elkezdtek flörtölni egymással. Nagyon rosszul esik, mert régebben eléggé tetszett a srác és ezt a barátnőm is tudja. De folyton lebeszélt róla, most már értem miért. Mivel hárman vagyunk, kínos lenne, ha ők összejönnének. Gyertyatartó nem akarok lenni, de örülök a barátnőm sikerének, hiszen annyiszor panaszkodott, hogy egy srácnak se tetszik. Csak miért pont a barátomnak... elég mély ponton voltam lelkileg (szakítás után) és ez a srác volt aki igazán támogatott (az exem unokatesója). Nem tudom mit tegyek, teljesen padlón vagyok, már sírni sem tudok. Kérlek ha valakinek van ötlete írjon!


17/L



2015. szept. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt (minusz a szakitasos resz) csak en halalosan szerelmes voltam a fiuba a baratnom meg megkerdezte ha a fiu randira hivna zavarna-e en pesig megmondtam a baratnomnek,hogy ha en vagyok az egyetlen aki a boldogsaguk utjaban allok lepjen at rajtam. Megtette es bitangul fajt, De ok ketten boldogok voltak es mivel mindkettejuket szerettem orultem a boldogsaguknak. Csak mond meg a bartnodbek,hogy ne hagyjatok soha,hogy egg fiu a baratsagotok kozze alljon es nem lesz baj :)

18/L

2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én is szerelmes vagyok a srácba, csak féltem, hogy elítélnek amiért ezt használom. Az hogy csak tetszik, kevés. Köszi a választ, de azt hiszem már közénk állt :(
2015. szept. 20. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem legjobb barátság, de még nem is barátság.

Neked meg a barátnődnek is a casanovátok kell, szerelmesek vagytok belé.

Mikor jut mindenkinek el az agyáig, hogy BARÁTSÁGBAN NINCS SZERELEM???!

A barátnőd sem a barátnőd, ha összejönne a sráccal, mert ilyet alapból nem teszünk.

2015. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!