Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akinek van egy kis ideje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van egy kis ideje olvassa el. És nyugodtan írhattok véleményt?

Figyelt kérdés

Szóval..

Pár evvel ez előtt meg ismertem egy fiút.. elösször nem kedveltem de nem sokra rá a legjobb barátom lett..

Minden hova együtt jártunk mindent együtt csináltunk..

Egyre jobban meg szerettük egymást.. bíztunk egymásba..

És mint mindenki mi is be bizonyítottuk hogy fiú és lány között nincsen barátság.. így a barátságból szerelem lett.. 7 hónapig jártunk együtt.. ezalatt a szüleim 7x tiltottak el..

10 hónap külön lett után.. újra el kezdtünk találkozni.. és nem sokra rá újra ki alakult köztünk a szerelem..

Mar a 7 hónappal együtt.. együtt vagyunk 2 éve..

Korán sem megszokott a kapcsolatunk.. bár mindenki ezt gondolja a saját kapcsolatáról..

de a szüleim úgy döntöttek hogy ki költözünk Angliába..

És ki jött utánam 2 hónapig itt lakott velem..szinte minden reggel reggelivel keltett.. minden este filmeztünk egésznap nevetgéltünk, el mentünk sétálni a tenger partra a parkba.. minden este főzött nekem.. meg csinálta a fürdő vizemet..

Minden olyan tökéletes volt.. de tudtam h nem tart sokáig mivel az ember nem lehet ennyire ilyen könnyen boldog..

Így is lett..

Ki derült hogy o itt nem tudja folytatni az iskolát..

Így a szebb jövőnk érdekébe o haza utazott Magyar országra..

Én egy erős nőnek, lánynak tartottam magam de mióta el ment nagyon nehéz minden nélküle..

Szerintetek helyes ez így?

Szenvedni a jelenbe, hogy a jövőnk boldog lehessen?



2015. aug. 27. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:

En kozel 3,5 eve szenvedek a jelenben a jovonk erdekeben. Mi 3000 kmre lakunk egymastol es felevente talalkozunk, pokoli nehez De szeretjuk egymast es kitartunk. Barki aki azt mondja a tavkapcsolat nem mukodik teved.

Ha megbiztok egymasban, szeretitek egymast es husegesek vagytok a varakozasotok elnyeri majd melto jutalmat.

Drukkolok!

Ha akarsz beszelgetni a dologrol, irj privit.

18/L

2015. aug. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal! Igen mi is igy vagyunk vele!! Es mindent megteszunk egymasert 
2015. aug. 27. 02:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen :) #1 voltam
2015. aug. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Menj vissza te is Magyarországra.

A lényeg, hogy együtt lehessetek, még ha csak egy albérletbe is, nem?

Egy erős nő szerelmi életébe nem tudnak beleszólni a szülei.

2015. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mehetek sajnos.. nekem itt Angliaba nagyobb eselyeim vannak mint ott.. igy itt kell kijarnom a sulit.. de miutan le tette o otthon az iskolat ki fog koltozni o is
2015. aug. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!