Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? Együtt maradjunk vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a pici probléma, hogy a szex nem klappol. Vagyis nem úgy, ahogy kellene. Mert ő élvezi én pedig nem. Vagyis élvezem, csak nem megyek el és ez engem nem is zavar, de őt igen és ezért mindig piszkál. Attól tartok, hogyha velem nem fog neki klappolni mást keres helyettem, vagy meg fog csalni. Illetve mikor összejöttünk minden nap jött, de ahogy tel az idő egyre többet veszekedtünk, amit mindig én kezdek, mert egy idő után besokallok ezért elkezdett egyre kevesebbet jönni. Heti 3 alkalom. De ha ide is jön nem foglalkozik velem, annyi az egész, hogy tv-t nézünk és ha megölelem eltol vagy csak kukucskál felettem és nézi a tv-t. Mondtam, hogy nem fogok annyit hisztizni, ha lenne a héten legalább egy alkalom amikor idejön értelmes időben (du. 6-7) és velem foglalkozna. Azt mondja, hogy nem akarja illetve nem is tudja meg csinálni, mellesleg autó szerelő és azt csinálja, ha este 8-9 kor hívják akkor ő megy és megnézi a kocsit illetve elkezdi szerelni. Vagy elmegy ismerősöknek segíteni inkább. Úgy, hogy csak este 9kor én hívom, hogy mi van fog-e egyáltalán jönni vagy sem, addig meg várok mint 1 hülye. Mindezek mellett ő mindenbe beleszól ami velem kapcsolatos, le kell adnom mindent 1 napommal kapcsolatban, ő viszont sosem válaszol a kérdéseimre, mert én csak ellenőrizgetem. ezért leszoktam róla most meg az a baja hogy sose kérdezem meg. Illetve ha megkérdezem mindig annyit mond hogy egy helyen van amitől falra mászok. Párom 25, én pedig 21/L.

2015. szept. 27. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem azt mondom, hogy nem dolgozzon, mert a munka fontos. Csak az, hogy nem baszogasson azzal, hogy én még nem tudtam elhelyezkedni, és ne csináljon úgy, hogy nekem mindent meg kell érteni. Ő az első barátom, neki én csak a 4 főbb vagyok.
2015. szept. 27. 23:47
 2/3 anonim válasza:
Ezt neked kell érezni, ha idegesít hagyd ott...
2015. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy te neki senki, csak a szexbabája, már bocs. Nulla program, csapnivaló szex, kikerüli a kérdéseidet... ez nem is kapcsolat, ez egy vicc. Látszik, hogy ő az első neked, egy tapasztaltabb nő kevesebbért is kirúgta volna. És valószínűleg meg is csal, sehol a világon nincs olyan, hogy munkaidő után, este 9-kor visszahívják dolgozni, csak mondom. Ennek köze lehet ahhoz, hogy miért nem válaszol a kérdéseidre. Ne hagyd magad ennél jobban kihasználni és megalázni, mert ez a kapcsolat csak rombolja az önbecsülésedet és minden egyes nappal mélyebbre kerülsz.
2015. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!