Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van rá esély, hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal kedden szakítottunk, mert sok volt a vita. Igazából rájöttem, hogy én vagyok hunyó a kapcsolatban hogy legtöbbször én indítottam el az egészet.

Azt mondta, hogy ő már nem szeret annyira, meg nem vonzódik hozzám már annyira és nem akar már velem lenni.

Én persze nem akartam, de valahogy felhoztam, hogy pénteken átmegyek illetve péntekig maradjon fent a kapcsolatunk facebookon. Nem mondott rá semmit, de nem is vette le a közös képeinket, kint van, hogy velem van kapcsolatban stb. Viszont mikor ráírtam mondta h hagyjam békén nem akarja megbeszélni.

Holnap átmegyek és azt terveztem, hogy gyertyából kirakok egy szívet, illetve rendeltem neki ajándékot a netről, hogy kifejezzem mennyire szeretem és írtam neki egy kézzel írott szerelmes levelet és felfogom olvasni neki. És ha minden jól alakul akkor megiszunk ketten egy üveg bort és megbeszélünk mindent.

2 éves kapcsolatról van szó, néha szétmentünk 3-4 hétre, de ez idő alatt is beszélgettünk kavargattunk.

És látom a szemében, hogy szeret de igazából nagyon makacs fiú.

Szerintetek van esélyem?

18/L


2015. máj. 28. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, mindig van esély. A remény hal meg utoljára.
2015. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van. 2 éves kapcsolat azért elég hosszu, biztos csak ideges szerintem szeret még.
2015. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!