Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
Fél éve élek párkapcsolatban a barátnőmmel. Távkapcsolat, pénteken megyek hozzá és hétfő korán reggel jövök haza. 100 km a távolság. Ő és én is máshol dolgozunk. Nagyon szeretem őt, nem szerelem, de nagyon erős szeretet. Szerelmes csak egyszer voltam, 19 éves koromban, de az csak plátói volt. Azóta nem tapasztaltam azt az érzést. Igaz már 32 vagyok, lehet más fejlettebbek az érzéseim, már ilyen ,,apró" hormonális dolgok, mint a szerelem, nem is érződnek a számomra. A párom 25 éves. Ő is nagyon szeret az elmondása szerint, de nem szerelem. Nem érzi a ,,vibrálást". Előző párjával, akivel 4 évig volt együtt, bele szerelmes volt. Én nem akarom elhagyni, nagyon szeretem, nem is hiszem, hogy nő tudna rám (nem vagyok nagyon vonzó alak)férfiként tekinteni. Múlt héten sokat sírtunk (tudom, nem férfias, de szeretem és kész, beleőrülnék ha elhagyna), hogy ezt bevallottuk egymásnak. Azt mondta velem marad, de bizonytalan a dolog. Mit tegyek? Küzdjek? Van valaki itt, akinek erős szeretete (de nem szerelem) volt a párja iránt és boldogan éltek? Családjuk és gyerekeik lettek? Főként idősebbek, tapasztaltabbak írjanak, ha lehet, akik ár nem nagyon hisznek a bizonyos rózsaszín fátyolban, hogy csak a szerelem dönt és az az örök. Köszönöm.
2015. máj. 4. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretem a páromat, az első pillanattól szerettem. Bízom benne, ő a legjobb barátom, haverom, bizalmasom, társam és eszméletlen szexpartner. De nem voltam belé szerelmes. Nem is vagyok. Normális férjet akartam, ő pedig az. Boldogok vagyunk, van gyerekünk is.

Hogy egyszer jöhet-e egy elsöprő szerelem? Lehet, hogy felborítaná az eddigi életemet? Igen, lehet, hogy jön. De momentán (10 éve) nagyon boldog és elégedett vagyok az életemmel, tisztelem, szeretem őt. Ő fülig szerelmes, szerintem még most is. Francnak sem kell szerelem, sosem tudtam józanul gondolkodni. Szenvedély meg így is van, de még mennyi....

2015. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem kell a rózsaszín köd,meg az elsöprő szerelem,mert abból csak bajok vannak :) Nem lát tisztán az ember.Amúgy is elmúlik egy idő után,és maradnak a száraz tények,amikor racionálisan gondolkozik az ember.Nekem is volt nagyobb lángon égő kapcsolatom,de nem bánom hogy véget ért.A barátnődnek is az előző kapcsolata nagy lángon égett,most veled nem ugyanaz,de ez nem azt jelenti hogy szét kellene mennetek.Ha minden működik,jól érzitek magatokat egymással,kár lenne ezt eldobni.
2015. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!